PLUGin Wrocław: Czy roboty pozbawią nas pracy? – debatuj, żeby zrozumieć

Zagłada z rąk robotów może wyglądać inaczej, niż opowiadali pisarze science fiction. Weź bezpłatny udział w wydarzeniu, podczas którego dowiesz się, na czym tak naprawdę polega tzw. czwarta rewolucja przemysłowa. 


Słychać coraz częściej, że automatyzacja zabija rynek pracy. Elon Musk mówił, że robotyzacja zmusi nas do zmiany sposobu, w jaki patrzymy na pracę; do znalezienia wartości człowieka niezwiązanej z zarobkami. Ale widać wyraźnie, że świat nie jest na to gotów. Czy powinniśmy mocą prawa albo strajku powstrzymać rewolucję robotów, by ochronić robotników, czy raczej do niej dołączyć – nad tym między innymi zastanawiać się będą uczestnicy PLUGin Wrocław.

Z jakimi ekspertami będzie można podczas tego wydarzenia się spotkać oraz o szczegółach debaty czytaj na go.wroclaw:

PLUGin Wroclaw: Rise of Robots – How to Survive The End of Work

PLUGin Wroclaw: Rise of Robots – How to Survive The End of Work

Wykład / Spotkania / Konferencje
Termin 15 maja 2017 17:30

Miejsce Wrocławski Dom Literatury

Zobacz

Czym jest PLUG Polish Tech Link?

To organizacja, powstała z nieformalnej grupy młodych polskich przedsiębiorców i innowatorów działających w Wielkiej Brytanii, którzy spotykali się, aby wymienić się doświadczeniem, wiedzą i budować sieć kontaktów. PLUG łączy, inspiruje i wzmacnia liderów polskiej branży technologicznej, działających zarówno w Polsce, jak i – głównie – poza jej granicami.

Misją PLUG jest integracja sektora technologicznego w oparciu o Polonię na całym świecie, realizowana za sprawą budowania lokalnych społeczności wokół comiesięcznych spotkań networkingowych. Członkowie tych społeczności zyskują możliwość nawiązania łatwiejszego kontaktu z osobami w innych lokalizacjach, zmniejszając bariery związane z ekspansją biznesową.

Oprócz comiesięcznych spotkań w Londynie, Wrocławiu i San Francisco, PLUG co roku organizuje w Londynie konferencję „Polish Tech Day”, której częścią jest konkurs dla polskich startupów „Pitch to London”. 

Obecnie PLUG jest połączeniem organizacji networkingowej i think tanku, poświęconego tematyce nowych technologii i ich wpływu na społeczeństwo, ze szczególnym uwzględnieniem roli Polski i Polaków w międzynarodowym ekosystemie innowacyjnym.

Zgłoś uwagę