„Plan Maggie”- konkurs. Gadżety filmowe od Multikina [ZAKOŃCZONY]

W piątek na ekrany kin wchodzi najnowsza amerykańska komedia romantyczna „Plan Maggie”. Z tej okazji Multikino ma dla was gadżety filmowe.


Do wygrania mamy płytę CD z ścieżką dźwiękową z filmu „Plan Maggie”, DVD z filmem „Przed północą”, torbęPakamera. Aby je wygrać należy w zamieszczonym poniżej formularzu zgłoszeniowym podać odpowiedź na pytanie:

Za role w jakich filmach Ethan Hawke był nominowany do Oscara?

Konkurs trwa do poniedziałku 26 września do godz 12.00. Wygrywa 5, 10 i 15 osoba która wyśle poprawną odpowiedź.

 

„Plan Maggie” to inteligentna, miejska komedia romantyczna z Gretą Gerwig, Julianne More i Ethanem Hawkiem w rolach głównych. Maggie (Greta Gerwig) jest nowoczesną dziewczyną z Nowego Jorku, która nie jest w stanie zakochać się na dłużej niż 6 miesięcy, ale bardzo chciałaby zostać matką. Postanawia po prostu zajść w ciążę i wybiera do tego celu potencjalne najlepszego mężczyznę. Tym czasem zakochuje się w zupełnie innym (Ethan Hawke). Po kilku latach cudzy mąż, który w międzyczasie został jej własnym, powszednieje i Maggie znów potrzebuje zmiany. W jej głowie pojawia się nowy plan, ale żeby go zrealizować będzie potrzebowała pomocy byłej żony swojego obecnego partnera (Julianne Moore).

 Zgłoś uwagę