Piotr Waśniewski nowym prezesem piłkarskiego Śląska Wrocław

Prezydent Jacek Sutryk przyjął rezygnację Marcina Przychodnego z funkcji prezesa Śląska Wrocław. W jego miejsce, na nowego prezesa klubu powołany został Piotr Waśniewski, który kierował już wrocławską drużyną i zdobył z nią m.in. mistrzostwo Polski w 2012 r.


Marcin Przychodny, dotychczasowy prezes piłkarskiego Śląska Wrocław, podjął decyzję o rezygnacji ze swojej funkcji, którą zaakceptował prezydent Wrocławia Jacek Sutryk.

– Zdaję sobie sprawę z obecnej pozycji sportowej I drużyny, ale mam przekonanie, że decyzja o przebudowie składu i zainwestowaniu w potencjał młodych zawodników z Polski była słuszna. Zapewne nie ustrzegliśmy się błędów, ale wierzę, że w dłuższej perspektywie ta inwestycja się opłaci i da kibicom wiele powodów do radości. Wszystkie prowadzone przez nas projekty nie byłyby możliwe, gdyby nie wysiłki pracowników klubu, którym chciałbym podziękować za wspólne miesiące pracy – mówi były już prezes Śląska Marcin Przychodny.

Miejsce Marcina Przychodnego zajął dobrze znany wrocławskim sympatykom Piotr Waśniewski, który swego czasu kierował już piłkarskim WKS-em i zdobył z nim nawet mistrzostwo Polski w 2012 r.Zgłoś uwagę