Piłkarskie derby Dolnego Śląska

W 15. kolejce LOTTO Ekstraklasy Śląsk na Stadionie Wrocław podejmie Zagłębie Lubin. Derby Dolnego Śląska już w niedzielę, 6 listopada. 

  • fot: slaskwroclaw.pl


Spotkanie 15. kolejki Lotto Ekstraklasy pomiędzy Śląskiem Wrocław a Zagłębiem Lubin odbędzie się w niedzielę, 6 listopada, o godz. 15:30 na Stadionie Wrocław. Na portalu www.wroclaw.pl możecie zdobyć bilety na to spotkanie w naszym konkursie. Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Mamo, tato – chcę na mecz!

Przed nami też druga edycja akcji "Mamo, tato – chcę na mecz". Dzieci do lat 13 najbliższe spotkanie Śląska  na Stadionie Wrocław - derby z Zagłębiem Lubin - zobaczą za darmo. Pierwsza edycja naszej akcji skierowanej do najmłodszych kibiców WKS-u miała miejsce podczas spotkania WKS-u z Bruk-Betem Termaliką, 2 października. Kolejna szansa na bezpłatny wstęp i okazję wspierania Śląska już 6 listopada na meczu przeciwko Zagłębiu Lubin. Wszystkie dzieci do 13 roku życia otrzymają bezpłatne wejściówki na to spotkanie - wystarczy zgłosić się do jednego z punktów sprzedaży z opiekunem i odebrać bilet. Po zakończeniu spotkania pod sektor rodzinny uda się cała drużyna Śląska Wrocław, by podziękować młodym kibicom za ich gorący doping. Wtedy również przydadzą się kartki, flamastry i aparaty fotograficzne.

Ceny biletów

Ceny biletów na trybuny B i D wynoszą 21 zł (normalny), 17 zł (ulgowy) i 15 zł uczniowski. Z kolei bilety na trybunę C kosztują 37/30/26 zł, a na C Premium 42/34/30 zł. Bilety dziecięce (dla dzieci w wieku 7-12 lat) na wszystkie trybuny poza Sektorem Rodzinnym kosztują 10 zł. Przypominamy o zmianach w systemie sprzedaży biletów na mecze ligowe WKS-u. Od teraz możliwość kupienia tańszych wejściówek przed dniem meczu mają wszyscy kibice WKS-u.

Sprzedaż on-line dla wszystkich

Można kupować bilety bez Karty Kibica. Z jednego konta można zakupić bilety nawet dla 10 osób. Sprzedaż trwa do 4 godzin przed meczem. Zakupione on line bilety można wydrukować na domowych drukarkach.

Bilet uczniowski

Od teraz ulgę uczniowską rozszerzamy na starszą młodzież szkolną. 30% zniżki na wszystkie trybuny Stadionu Wrocław otrzymują uczniowie w wieku 13-18 lat (za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej).

Sektor rodzinny

Mecz z Zagłębiem będzie również kolejną możliwością do odwiedzenia Sektora Rodzinnego. Bilet na tę trybunę, na której organizowane będą dodatkowe atrakcje dla dzieci, kosztuje 21 zł (ulgowy 17 zł), a każde dziecko do lat 13 ma prawo do biletu za symboliczną złotówkę (dzieciom starszym - od 13. do 18. roku życia - przysługuje bilet uczniowski w cenie 15 zł w przedsprzedaży). Więcej informacji o tym miejscu można znaleźć w zakładce Sektor Rodzinny.

Bilety można dostać w punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Wejściówki można kupić również drogą internetową przez stronę bilety.slaskwroclaw.pl. Kasy na Stadionie Wrocław czynne od  środy, 26 października w godzinach 10.00 - 18.00. W sobotę, 5 listopada ( dzień przed meczem z Zagłebiem)  w godzinach: 10.00 – 16.00.

Zgłoś uwagę