Pierwszy wrocławski Bieg Karnawałowy

Już 6 lutego, przy hotelu Gem odbędzie się pierwszy wrocławski bieg karnawałowy. przy hotelu GEM we Wrocławiu. Na uczestników czeka atrakcyjny pakiet startowy. Organizator przygotował różne kategorie biegowe. 


Jak przystało na ostatni weekend karnawału pakiet startowy będzie dedykowany na ten właśnie czas. Można się zatem spodziewać: maski karnawałowej, symbolicznej butelki szampana, numeru startowego, wody, pamiątkowego odlewanego medalu oraz posiłku regeneracyjnego.

Poza kategorią Open, przygotowano nowe kategorie, które uatrakcyjnią całe wydarzenie. Między innymi jest kategoria studentów AZS. Osoby, które ją wybiorą będą musiały przy zapisach podać swój nr legitymacji oraz podać nazwę uczelni, którą reprezentują. Studenci AZS przez cały okres trwania zapisów będą mieć również najniższą opłatę startową. Kategoria może dublować się z kategorią Open.

Druga to kategoria par karnawałowych. Wszyscy, którzy planują się w ten karnawałowy weekend dobrze bawić nie tylko na naszym biegu mogą wziąć udział w rywalizacji najszybszych par karnawałowych. Nagrodzimy trzy najszybsze pary. Przy zapisach dwie muszą wpisać tę sama nazwę. W innym przypadku system nie będzie weryfikował prawidłowo uczestników kategorii par. W biegu karnawałowym można startować od 16 roku życia (z oświadczeniem od prawnych opiekunów). 

Będzie też konkurs na najlepsze przebranie. Komisja sędziowska wybierze jedną osobę, która pobiegnie w najbardziej wyszukanym i najlepszym stroju karnawałowym.

Bieg Karnawałowy

Bieg Karnawałowy

Biegi i maratony / Wydarzenia sportowe / Zawody
Termin 6 lutego 2016 11:00

Miejsce Hotel Gem

Zobacz
Zgłoś uwagę