Pierwszy mecz zawodowej Krajowej Ligi Zapaśniczej [ZAKOŃCZONY]

Już w środę, 9 listopada pierwszy mecz zawodowej Krajowej Ligi Zapaśniczej (KLZ) we Wrocławiu. Drużyna AZ Supra Brokers Wrocław zmierzy się z Grunwaldem Poznań. To będzie pojedynek na szczycie. Oddamy 2 podwójne karnety VIP, które umożliwiają wstęp na wszystkie mecze Krajowej Ligi Zapaśniczej (a do tego skorzystanie ze strefy VIP).


Wrocławianie obejrzą mecz zawodowej ligi zapaśniczej po raz pierwszy w historii. KLZ wystartowała przed tygodniem. Obie drużyny należą do grona faworytów rozgrywek.

Mecze w Krajowej Lidze Zapaśniczej są rozgrywane w zupełnie nowej formule – trzy walki w stylu wolnym, trzy w stylu klasycznym oraz trzy z udziałem kobiet, które walczą tylko w stylu wolnym.

Pojedynek AZ Supra Brokers z Grunwaldem Poznań odbędzie się w środę 9 listopada, o godz. 18.00, w Wielofunkcyjnej Hali Sportowej AWF Wrocław, przy al. Ignacego Jana Paderewskiego 35.  
W rozgrywkach uczestniczy sześć drużyn, oprócz AZ Supra Brokers i Grunwaldu Poznań to AZS AWF Warszawa, AKS Wrestling Team Piotrków Trybunalski, Unia Racibórz i AKS Białogard. W pierwszym meczu ligowym drużyna AZ Supra Brokers rozegrała pojedynek w Raciborzu z tamtejszą Unią, przegrywając 3:6. Rozgrywki zaplanowano w dwóch rundach, w systemie każdy z każdym, mecz i rewanż. W pierwszej rundzie zobaczymy we Wrocławiu jeszcze jeden mecz, 30 listopada AZ Supra Brokers zmierzy się z AZS AWF Warszawa. Rundę rewanżową KLZ zaplanowano na styczeń i luty 2017 roku.

Jak grać?

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Kto jest twórcą drużyny AZ (Akademia Zapasów) Supra Brokers Wrocław?

Odpowiedź należy wpisać a formularz konkursowy, podać imię, nazwisko oraz numer telefonu. Wygrywa pierwsza i 10 osoba, która się do nas zgłosi. Konkurs trwa do wtorku, do godz. 14.00. Zwycięzców poinformujemy telefonicznie, jak odebrać zaproszenia.Zgłoś uwagę