Pierwsze galopy na Partynicach

W sobotę, 9 kwietnia, na murawie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych - Partynice po raz pierwszy w tym sezonie pojawią się konie. Odbędą się próbne galopy przed otwarciem sezony wyścigowego. 

  • Próbne galopy już 9 kwietnia

  • Próbne galopy już 9 kwietnia

  • Próbne galopy już 9 kwietnia

  • Próbne galopy już 9 kwietnia


Do rozpoczęcia sezonu wyścigowego pozostało jeszcze dwa tygodnie. Jednak już jutro konie będzie można zobaczyć na wrocławskim hipodromie gdzie, jak co roku, odbędą się próbne galopy. Zarówno konie jak i jeźdźcy trenowali przez całą zimę, ale po raz pierwszy w tym sezonie pojawią się na bieżni trawiastej. Dla młodych koni to szansa by oswoić się z torem i zapoznać z maszyną startową. W próbnych galopach zobaczymy konie ze stajni trenerów: Michała Borkowskiego, Tadeusza Dębowskiego, Roberta Świątka, Małgorzaty i Wiesława Kryszyłowiczów czy Justyny Domańskiej, którzy wystawią 3-letnie araby oraz konie pełnej krwi angielskiej. 

Na przedsmak końskiej dawki emocji zapraszamy w sobotę między godziną 10.00 a 12.00. Na miejscu będzie okazja napić się kawy i spędzić poranek podziwiając bohaterów nadchodzącego sezonu. Warto przypomnieć, iż pierwsze wielkie sportowe emocje na Partynicach czekają nas już w niedzielę 24 kwietnia w trakcie gonitw Otwarcia Sezonu!

Zgłoś uwagę