Piekny Wrocław. Edycja XXI

  • 2. nagroda kategoria - budynek mieszkalny jednorodzinny - Dom CZARNA KOSTKA przy ul. Bielawskiej 15 na Gaju

  • 2. nagroda kategoria budynek mieszkalny wielorodzinny - budynek przy ul. Bacciarellego 53

  • Nagroda Ex Aequo kategoria budynek użyteczności publicznej - budynek sportowo-rekreacyjny przy IX Liceum Ogólnokształcącym ul. Skargi 29-31

  • 3. nagroda kategoria budynek mieszkalny wielorodzinny - dom pomiędzy ul. Tęczową i Pochyłą

  • Nagroda ex aequo kategoria budynek użyteczności publicznej - Regionalne Centrum Turystyki Biznesowej w zespole Hali Stulecia przy ul. Wystawowej 1

  • 1. nagroda kategoria budynek mieszkalny jednorodzinny - dom przy ul. Storczykowej 46 na Ołtaszynie

  • 1. nagroda kategoria budynek mieszkalny wielorodzinny - CORTE VERONA zespół budynków mieszkalnych między ulicą Grabiszyńską i Inżynierską

  • 3. nagroda kategoria budynek użyteczności publicznej - zespół budynków biurowych WOJDYŁA PARK przy ul. Muchoborskiej


Kategoria - budynek mieszkalny wielorodzinny

  • 1. nagroda
    CORTE VERONA - zespół budynków mieszkalnych między ulicą Grabiszyńską i Inżynierską

    Autor: Biuro Projektów Lewicki Łatak
    Wykonawca: Budmax Wrocław
  • 2. nagroda
    Budynek przy ul. Bacciarellego 53
    Autor: Paweł Horn
    Wykonawca: Przedsiębiorstwo Budowlano-Inwestycyjne Wrocław
  • 3. nagroda
    Dom pomiędzy ul. Tęczową i Pochyłą
    Projekt: Biuro Architektoniczne Bzdęga-Wiśniewski
    Wykonawca: Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego "MÓJ DOM" 

Kategoria - budynek mieszkalny jednorodzinny

  • 1. nagroda
    Dom przy ul. Storczykowej 46 na Ołtaszynie

    Projekt: Grupa Platforma Stanisław Lose i zespół
    Wykonawca: Firma Remontowo-Budowlana "Asterix" Namysłów
  • 2. nagroda
    Dom CZARNA KOSTKA przy ul. Bielawskiej 15 na Gaju

    Projekt: KameleonLab Rafał Specylak Kuba Woźniczka Wrocław
    Wykonawca: Zakład Ogólnobudowlany "Budbim" Krzysztof Bimkiewicz Jabłonna

Kategoria -budynek użyteczności publicznej

  • 1. nagroda ex aequo
    Budynek sportowo-rekreacyjny przy IX Liceum Ogólnokształcącym (ul. Skargi 29-31)
    Projekt: Marcina Majora (pracownia Major Architekci, Wrocław)
    Wykonawca: Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe OZ-Bud
     
    Regionalne Centrum Turystyki Biznesowej w zespole Hali Stulecia przy ul. Wystawowej 1
    Projekt: Marta Mnich, Łukasz Wojciechowski(VROA), Agnieszka Chrzanowska, Wojciech Chrzanowski (CH)
    Wykonawca: Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Arkop
  • 3. nagroda
    Zespół budynków biurowych WOJDYŁA PARK przy ul. Muchoborskiej
    Projekt: AP Szczepaniak Sp. z o.o. Sp. k. – Paweł Szczepaniak, Artur Szczepaniak, Ewelina Ożóg, Ewa Englart, Agnieszka Konior, Wrocław
    Wykonanie:Wojdyła Budownictwo Sp. z o.o., Rabka Zdrój 
Zgłoś uwagę