Perspektywa dla architektów

O tym, jak korzystać ze swojego talentu, rozpoznawać swoje mocne strony oraz w jaki sposób postrzegać zmiany jako szansę na rozwój dowiedzą się architekci i projektanci, którzy 25 listopada wezmą udział w bezpłatnym szkoleniu PERSPEKTYWA we wrocławskim Studio BWA.

  • pracownik

    perspektywaspotkania.pl


– Architekci i designerzy to ścisłowcy i artyści jednocześnie - mówi Jacek Rozenek, coach, specjalista m.in. w dziedzinie technik komunikacyjnych i przywództwa. -  Techniczne wykształcenie łączy się tutaj z twórczym potencjałem. Dlatego niezwykle ważne jest, aby zachować życiową równowagę, która promieniuje i na pracę, i na sprawy osobiste.

PERSPEKTYWA to cykl szkoleń dla architektów i projektantów. Do tej pory spotkania odbyły się w Warszawie i w Poznaniu. Zainteresowanie osób pracujących w zawodach kreatywnych było ogromne. W szkoleniach uczestniczyli architekci, designerzy, projektanci oraz dekoratorzy. Uczestnicy zwracali uwagę na to, że zazwyczaj biorą udział w szkoleniach produktowych, podczas gdy brakuje im inspirujących spotkań i warsztatów, które wprowadzą równowagę pomiędzy życiem zawodowym i osobistym. Na tym właśnie skupia się PERSPEKTYWA.

Wiele inspiracji i ciekawych dyskusji, zdobycie praktycznej wiedzy, wymiana doświadczeń, a także możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych to główne założenia wtorkowego szkolenia.

- Codziennie skupiamy się na pracy, często zapominając przy tym o swoich potrzebach – uważa Magdalena Dymek, marketing manager z firmy Häfele, organizatora cyklu PERSPEKTYWA. – Większe skupienie na sobie wpływa także na naszą pracę. Równowaga pomiędzy sprawami osobistymi a zawodowymi sprawia, że w każdym aspekcie jesteśmy skuteczniejsi i zwyczajnie szczęśliwi. Chcemy
o tym przypominać. Przecież dawniej rozwój osobisty był dla nas bardzo ważny.

PERSPEKTYWA we Wrocławiu odbędzie się w Studio BWA przy ul. Ruskiej. Szkolenie odbędzie się w formie nieformalnego śniadania biznesowego. Udział w nim jest bezpłatny.

Aby zgłosić swój udział należy wypełnić formularz na stronie organizatora.Zgłoś uwagę