Perfect i Dżem na wROCK for Freedom 2015

Polskie gwiazdy rocka – Perfect i Dżem wystąpią 29 sierpnia we Wrocławiu podczas wROCK for Freedom, imprezie organizowanej z okazji rocznicy powstania NSZZ Solidarność.

  • Perfect


Tradycyjnie wROCK for Freedom był organizowany w zajezdni autobusowej przy ul. Grabiszyńskiej, gdzie rodziła się wrocławska Solidarność. W tym roku ze względu na trwający tam remont zajezdni, w której powstanie Centrum Historii Zajezdnia, koncert Legend rocka odbędzie się w Hali Stulecia, a imprezy towarzyszące rozgrywać się będą na Pergoli.

W koncercie w Hali Stulecia wezmą udział dwie legendy polskiej sceny rockowej, będące równolatkami Solidarności. Zespół Perfect, którego korzenie nierozerwalnie związane są z ruchem Solidarności,  świętuje w tym roku swoje 35. urodziny, a zespół Dżem swoją 35. rocznicę obchodził w roku ubiegłym.

Wrocławski festiwal wROCK for Freedom stał się jedną z najważniejszych imprez kończących letni sezon koncertów w Polsce. Tradycyjna już impreza gromadzi co roku tysiące fanów z wszystkich pokoleń i zawsze gwarantuje świetną zabawę przy przebojach legend rocka. Na sierpniowym  koncercie nie zabraknie takich utworów Perfectu jak „Autobiografia", „Nie płacz Ewka", „Chcemy być sobą", „Niewiele ci mogę dać", „Ale wkoło jest wesoło" oraz nowszych jak „Raz po raz (straszą nas)" albo „Czy to ja". Cała Hala Stulecia zaśpiewa również wspólnie największe hity Dżemu jak: „Whisky”, „Wehikuł Czasu”, „Sen O Victorii”,” List Do M.” czy „Czerwony Jak Cegła”.

 

29.08.15 godz.17.30 Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1

wROCK for Freedom - LEGENDY ROCKA: PERFECT, DŻEM

miejsca stojące (płyta): 40 zł - przedsprzedaż, 50 zł w dniu koncertu

miejsca siedzące (trybuny): 60 zł - przedsprzedaż, 70 zł w dniu koncertu

wejściówki (studenci i uczniowie): 30 zł - przedsprzedaż, 40 zł w dniu koncertu

 

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce oraz w biletowych serwisach internetowych.

rezerwacje: bilety@o2.pl

Zgłoś uwagę