Zimowy Dolny Śląsk w Pasażu

Gdzie na Dolnym Śląsku można pojeździć na nartach, co warto zwiedzić podczas weekendowego wyjazdu za miasto i jakie zimowe atrakcje czekają na nas w tym sezonie? Odpowiedzi na te i inne pytania można poznać 15 listopada w Pasażu Grunwaldzkim podczas Targów Turystycznych „Zimowy Dolny Śląsk”.

  • targi turystyczne

    fot. Pasaż Grunwaldzki


W Pasażu Grunwaldzkim swoją ofertę zaprezentuje ponad 20 wystawców z Dolnego Śląska – przedstawicieli kurortów zimowych, znanych ośrodków narciarskich, muzeów, pensjonatów i unikatowych obiektów dziedzictwa kulturowego. Wśród nich znajdą się m.in. Zakłady Ceramiczne z Bolesławca, Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku z Jaworzyny Śląskiej, Zamek Topacz i Zamek Międzylesie oraz Uzdrowiska Kłodzkie i Twierdza Srebrna Góra.

W programie zaplanowano także liczne niespodzianki: quizy wiedzy i pokazy na scenie. Na wszystkich uczestników wydarzenia czekają liczne nagrody w postaci voucherów na weekendowe pobyty w górach i biletów wstępu. Do wygrania w konkursach będą także upominki ufundowane przez wystawców. A przed głównym wejściem do Centrum zaprezentuje się szkoła bezpiecznej jazdy, która udostępni symulator dachowania i pokaże, jak ważne jest bezpieczeństwo na drogach, zwłaszcza w sezonie zimowym.

Będą także atrakcje dla najmłodszych. Dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach plastycznych w specjalnie zaaranżowanej strefie.

Targi Turystyczne „Zimowy Dolny Śląsk” współorganizują Dolnośląska Organizacja Turystyczna i Dolnośląska Izba Turystyki – sobota, 15 listopada, Pasażu Grunwaldzkim, poziom 0 (przy scenie), w godz. 12.00-17.00. 

Zgłoś uwagę