„Paryż 5:59" w DCF-ie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 21.10 do godz.14


[KONKURS DLA OSÓB PEŁNOLETNICH]

Mamy dla was 2 podwójne zaproszenia na premierowy film „Paryż 05:59” ważne  w dniach 21-27.10 do Dolnośląskiego Centrum Filmowego.

Historia początków miłości, z akcją rozgrywającą się w czasie rzeczywistym. Dwóch nieznajomych trafia na siebie podczas orgii w jednym z paryskich seks-klubów. Wśród wielu innych osób to właśnie ze sobą jest im najlepiej. Wychodzą razem i dopiero wtedy poznają swoje imiona. Spacer pustymi ulicami śpiącego Paryża jest dla Théo i Hugo początkiem czegoś nowego. Paryż 05:59 to współczesna historia ludzi, którzy odkrywają, że czują do siebie coś więcej, niż tylko pożądanie. Ryzyko, które połączyło Théo i Hugo, staje się metaforą niepewności, jaka zawsze wiąże się z miłością i zaangażowaniem. Uwaga: film otwiera kilkunastominutowa scena grupowego seksu. Tylko od 18 lat.

Aby wygrać zaproszenia trzeba do 21.10 do godz.14 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Proszę wymienić dwa filmy z Paryżem w tytule.

Wygrywa co piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.Zgłoś uwagę