Konieczna aktualizacja URBANCARD na parkingi

Parkując samochód korzystasz z URBANCARD – musisz zaktualizować kartę.

  • parkomat

    Parkując samochód korzystasz z URBANCARD – musisz zaktualizować kartę, fot. Jarek Ratajczak


Parkuję samochód w centrum Wrocławia. Idą po bilet do parkomatu, wkładam URBANCARD i mam informację, że karta nie jest obsługiwana, choć wiem, że na koncie mam pieniądze. Z taką sytuacją spotkają się wszyscy, którzy chcą kupić bilet parkingowy korzystając z URBANCARD.

Karty były ważne do końca sierpnia. By móc nadal z nich korzystać, trzeba pójść do biur obsługi klienta Urbancard i aktualizować ważności impulsów parkingowych. Będą one ważne do 31 października, bo na taki okres operator kart ma przedłużoną umowę z Zarządem Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu.

Zakodowane impulsy parkingowe nie przepadają

Informacja operatora URBANCARD: „W związku z przedłużeniem umowy dystrybucji przedpłat parkingowych kodowanych na URBANCARD ze ZDiUM, na okres od 1 września 2018 r. do 31 października 2018 r., koniecznym jest przedłużenie ważności wszystkich wydanych i zakodowanych URBANCARD parkingowych.

Zakodowane impulsy nie przepadają, trzeba tylko przedłużyć okres aktywności karty na nowy okres trwania umowy. Karty nie przekodowane, a więc nieaktywne – nie będą realizowały płatności od 1 września 2018 r.

Aktualizacji ważności impulsów parkingowych na URBANCARD można dokonać:

  • w Biurze Obsługi Klienta URBANCARD przy ul. Grabiszyńskiej 9. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 18.00, sobota 9.00 - 14.00
  • w Biurze Obsługi Klienta URBANCARD przy ul. Racławickiej 2-4. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 18.00
  • w Biurze Obsługi Klienta URBANCARD przy ul. Ładnej 1c (300 m za Pasażem Grunwaldzkim). Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 18.00

Sposób zmiany terminu ważności odbywać się będzie zgodnie z zapisami regulaminu:

– pkt 6 . W przypadku kiedy impulsy parkingowe zakodowane na datę ważności 30.09.2018 r. ulegną unieważnieniu (po dniu 30.09.2018), aktualizacja daty ważności nastąpi podczas realizacji kolejnej transakcji doładowania impulsów parkingowych na URBANCARD, doładowane impulsy zsumują się z impulsami zakodowanymi wcześniej na karcie i łącznie będą ważne do 31.10.2018 r.

– pkt. 9. Wyklucza się możliwość zwrotu gotówki za niewykorzystane impulsy oraz możliwość zmiany doładowywanych impulsów za parkowanie pojazdów na impulsy Urbancard dotyczące pozostałych usług”.

Więcej informacji na stronie https://www.urbancard.pl/.Zgłoś uwagę