Parking przy NFM bardzo popularny [REGULAMIN]

Trwa przetarg na operatora parkingu przy NFM, oferty powinniśmy poznać w przyszłym tygodniu a tymczasem popularność obiektu wśród kierowców rośnie.


Sprawdziliśmy. W zasadzie codziennie i o każdej porze (w godzinach otwarcia) da się znaleźć miejsce na parkingu. Wyraźnie widać jednak pewną tendencję  – takich miejsc jest coraz mniej. Jak się dowiadujemy we Wrocławskich Inwestycjach w kilku momentach, można było zaparkować tylko dzięki dużej pojemności obiektu, która umożliwia dość sporą rotację aut. Po prostu, jeżdżąc po parkingu można znaleźć miejsce zwalniane przez innego kierowcę.

Te najtrudniejsze momenty występowały w popołudniowym szczycie w dni powszednie, kiedy korki na ulicach były szczególnie dotkliwe. Przypomnijmy, parking jest udostępniony od 5 września. Można z niego korzystać codziennie w godzinach 5:30-24:00. Do czasu wyłonienia operatora kierowcy nie muszą płacić za parkowanie. W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi zasad funkcjonowania proponujemy zapoznać się z zamieszczonym na stronie Wrocławskich Inwestycji - REGULAMINEM PARKINGU

ram

Zgłoś uwagę