Park trampolin GOjump Wrocław we Wrocławskim Wyzwaniu: MOBILNOŚĆ

Nowy Partner akcji Wrocławskie Wyzwanie: MOBILNOŚĆ.

  • Kamil Tabiasz fot. GOjump.pl


Już ponad 3000 aktywnych użytkowników bierze udział we Wrocławskim Wyzwaniu: MOBILNOŚĆ, gdzie za pomocą aplikacji betterpoints, rejstrują kilometry pokonywany za pomocą ekologicznych środków transportu. Akcja organizowana przez miasto Wrocław bardzo szybko zdobyła zainteresowanie mieszkańców stolicy Dolnego Śląska. Wybierając ekologiczne środki transportu wrocławianie przejechali już blisko 350 000 km i zebrali ponad 10 mln punktów BetterPoints! To prawdziwy rekord, zwłaszcza, że akcja we Wrocławiu trwa raptem dwa miesiące.

W nagrodę za Wasze zaangażowanie i odpowiedzialne wybory przygotowaliśmy dla Was kolejne nagrody. Do Wrocławskiego Wyzwania właśnie dołączył nowy Partner, czyli GOjump Wrocław.

GOjump Wrocław to największy w Polsce, i jeden z większych w Europie, park trampolin. Na 3500 m kw. do dyspozycji są: największa w Polsce strefa trampolin, ogromny basen z gąbkami, ścieżki trampolinowe i wieża do skoków na pneumatyczną poduchę, rampa do ćwiczenia skoków na snowboardzie, nartach i rowerach oraz strefa fitness. Najlepsi instruktorzy dbają o bezpieczeństwo gości, a także uczą nowych ewolucji akrobatycznych i cyrkowych. Po zabawie można odpocząć w wygodnym barze przy najlepszej kawie w mieście. 

Ogromna hala jest podzielona na trzy podstawowe strefy: trampolin rekreacyjnych, na których każdy może do woli skakać, strefy Freestyle, gdzie można bezpiecznie trenować skoki na snowboardzie, nartach, rolkach i rowerach oraz strefy Akademii GOjump – gdzie pod okiem instruktorów można ćwiczyć akrobatykę, freerunning czy też ewolucje cyrkowe na szarfach i kołach. 

Już teraz zbieraj kolejne punkty BetterPoints, żeby zdobyć tę nagrodę.

Projekt jest realizowany przy współpracy z Climate-KIC.

Climate-KIC

Climate-KIC to największe przedsięwzięcie Unii Europejskiej w zakresie ochrony klimatu i budowy gospodarki niskoemisyjnej. Przeciwdziałamy zmianom klimatu w czterech zakresach tematycznych dotyczących obszarów miejskich, zagospodarowania terenów rolniczych i przemysłowych, systemów produkcyjnych oraz danych i finansów.  Wierząc, że edukacja zachęci następne pokolenia do troski o klimat i środowisko, prowadzimy programy dla studentów, start-up’ów i innowatorów w całej Europie.

Climate-KIC jest wspierany przez EIT - Europejski Instytut Innowacji i Technologii, instytucję Unii Europejskiej.  


Zgłoś uwagę