Pantery zagrają na boisku Oławka

Wiemy już, na jakim boisku w tym roku zagrają Pantery. Remont Stadionu Olimpijskiego wymusił duże zmiany, ale dzięki współpracy z miastem Wrocław udało się znaleźć tymczasowy dom, którym stanie się świeżo wyremontowany kompleks Oławka przy ul. Na Niskich Łąkach 8. 

  • fot: archiwum


Na nowej, sztucznej nawierzchni zostaną rozegrane wszystkie spotkania tegorocznego sezonu Topligi. Nie wiadomo jeszcze, gdzie odbędzie się mecz Ligi Mistrzów, ponieważ będzie to widowisko zaplanowane na godzinę 18.00 i wymagane jest dodatkowe oświetlenie.

Rusza Klub Kibica Panthers Wrocław

Jak co roku, kibice mogą spodziewać się wielkich emocji, atrakcji, ale też nowości, którymi planuje zaskoczyć klub. Pierwszą z nich jest oficjalny Klub Kibica, który właśnie w tym sezonie rozpocznie swoją działalność. – To dla nas kolejny wielki krok w rozwoju, kibice otrzymali możliwość zakupu imiennych kart kibica, które pozwolą im nie tylko na wstęp na spotkania domowe, ale też zniżki na mecze wyjazdowe czy u partnerów klubu. Liczymy, że to kolejny element, który jeszcze bardziej przybliży naszych fanów do rodziny Panter – opowiada Jakub Głogowski.

Szczegóły dotyczące Klubu Kibica #PanthersNation znajdziecie na stronie internetowej http://panthe.rs/klubkibica. Pod tym adresem podane są wszystkie szczegóły pakietów oraz listę partnerów, którzy już dołączyli do klubu. – Planujemy stale poszerzać listę i oferować kolejne niespodzianki, pakiety również zostały dopasowane do potrzeb kibiców. Mamy nadzieję, że pomysł się przyjmie – dodaje Głogowski.

Zgłoś uwagę