Wielkie otwarcie sezonu wyścigowego na Partynicach już w niedzielę

Siedem gonitw w międzynarodowej obsadzie, kilkudziesięciu jeźdźców, wyścigi na dystansach płaskich, płotowych oraz najbardziej widowiskowe, gonitwy z przeszkodami – tak wygląda sportowy program niedzieli 15 kwietnia, inaugurującej sezon wyścigów konnych na partynickim torze.

  • Fot. materiały organizatora

    Fot. materiały organizatora

  • Fot. materiały organizatora

    Fot. materiały organizatora

  • Fot. materiały organizatora

    Fot. materiały organizatora


W programie nie zabraknie atrakcji towarzyszących, takich jak: pokaz woltyżerki (ćwiczenia akrobatyczne na koniu), przejażdżki na kucykach dla najmłodszych, czy występy zespołu Dixie Tigers Band. Wyścigowa niedziela rozpocznie się o godz. 14.00, wstęp jest bezpłatny.

Otwarcie sezonu wyścigowego na Partynicach

Otwarcie sezonu wyścigowego na Partynicach

Zawody
Termin 15 kwietnia 2018 od 13:00 do 19:00

Miejsce Wyścigi konne Wrocław - Tor Partynice

Zobacz

Wyścigowa niedziela, to nie tylko wyścigi

Poza gonitwami organizatorzy przygotowali atrakcje towarzyszące. W przerwach między wyścigami będziemy mogli obejrzeć niezwykle widowiskowy pokaz woltyżerki, czyli ćwiczeń gimnastyczno-akrobatycznych na poruszającym się koniu w wykonaniu Tomasza Ogonowskiego, reprezentanta Polski, uczestnika Mistrzostw Świata i Europy, pięciokrotnego Mistrza Polski w woltyżerce sportowej.

Najmłodsi będą mogli skorzystać z przejażdżek na kucykach z Wyższej Szkółki Jazdy – Partynice.O oprawę muzyczną otwarcia sezonu zadba zespół Dixie Tigers Band grający nowoorelański jazz z początku XX wieku. W ich repertuarze znajdują się zarówno takie przeboje jak: When the Saints, Hallo Dolly, Summertime czy Moonlight, Serenade, jak i najsłynniejsze polskie melodie: Sexappeal, Ach jak przyjemnie, czy Va bank.Zgłoś uwagę