Ostatnia książka Henninga Mankella [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 23 grudnia do 9.00.


Portal wroclaw.pl był patronem medialnym 24. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców, którzy zaprezentowali swoją ofertę w ramach trwającej cztery dni imprezy.

Tym razem mamy dla Was prezent od Wydawnictwa W.A.B. – egzemplarz książki „Grząskie piaski” Henninga Mankella. O czym jest ostatnia książka szwedzkiego autora? O jego życiu, o tym, co było i o tym, co jest. Mankell pisał ją świadom, że jest chory na raka płuc, ale żywił nadzieję na wyzdrowienie. Los chciał inaczej. To piękna książka o nadziei, o bliskich, o miłości do żony Evy.

Aby wygrać książkę „Grząskie piaski” od Wydawnictwa W.A.B. trzeba do środy 23 grudnia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytania:

  1. Jak nazywa się komisarz, słynna postać z kryminałów Henninga Mankella oraz w jakim mieście pracuje?
  2. Proszę podać tytuł przynajmniej jednej książki (przetłumaczonej na jęz. Polski), jaką szwedzki autor napisał dla dzieci.

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie.

Zgłoś uwagę