Ostatni weekend Dni Seniora 2018 [WYDARZENIA]

Za nami ponad dwa tygodnie interesujących wydarzeń – spotkań, wykładów, spacerów, warsztatów, potańcówek, badań, pokazów, zmagań sportowych, koncertów muzycznych i występów teatralnych w całym mieście. Przed wrocławianami zaś ostatni weekend Dni Seniora 2018. Z jakich propozycji mogą jeszcze skorzystać seniorzy?


– Tegoroczna edycja Dni Seniora obfituje w wiele ciekawych spotkań, które organizujemy wraz z naszymi partnerami. Cieszymy się, że wrocławscy seniorzy tak chętnie biorą udział w wydarzeniach, które przygotowaliśmy z myślą o nich. Wrocław po raz kolejny udowadnia, że jest miejscem integracji, spotkań i radosnego świętowania seniorów, jest miastem przyjaznym starzeniu się - miastem w którym senior jest ważny – podkreśla Robert Pawliszko, dyrektor Wrocławskiego Centrum Seniora.

Ostatnimi akcentami tegorocznych Dni Seniora we Wrocławiu będą m.in. Gala Przeglądu Chórów Senioralnych, festiwal filmowy, spektakle i wykłady, wydarzenie w Muzeum Narodowym czy wreszcie koncert „Mała Ojczyzna” w Narodowym Forum Muzyki.

– Kolejna, 10. edycja Dni Seniora dowodzi, że Wrocław jest miastem seniorów aktywnych i zaangażowanych. To budujące, że najstarsi wrocławianie coraz częściej wychodzą z mieszkań by wspólnie świętować, by korzystać z oferty edukacyjnej, kulturalnej i zdrowotnej, którą Wrocławskie Centrum Seniora przygotowuje, nie tylko przy okazji Dni Seniora, ale przez cały rok – mówi Kamila Polańska -Wasik, koordynatorka Dni Seniora.

Najciekawsze wydarzenia w ostatni weekend Dni Seniora 2018

Dni Seniora 2018 – ostatni weekend

Dni Seniora 2018 – ostatni weekend

Eventy / Dla seniorów
Termin od 4 października 2018 do 6 października 2018

Miejsce Wrocław - różne lokalizacje wg programu dnia

Zobacz

Czytaj także:Zgłoś uwagę