Fitness, kino plenerowe i pokaz fontanny na Pergoli

To już ostatni weekend tegorocznych wakacji, warto więc aktywnie go spędzić. Przed nami coś dla ciała, ducha oraz... miłośników sportu. Piątek to ostatnia okazji obejrzenia filmu w kinie plenerowym, w sobotę, ostatni raz w tym roku, będzie można wziąć udział w bezpłatnych zajęciach fitness, a w niedzielę sportowe emocje w tworzonej na miejscu strefie kibica.

  • fitness na pergoli na ostatni weekend sierpnia


Weekend na Pergoli zaczynamy już w piątek. Tego dnia w kinie plenerowym wyświetlony zostanie kolejny film z niepowtarzalną Marilyn Monroe. Tym razem na wielkim ekranie zobaczymy film pt. „Jak poślubić milionera”, reż. Jean Negulesco. Początek seansu o godzinie 22.30. Przybyli wcześniej, (o godz. 22.00) będą mogli wziąć udział w specjalnym pokazie Fontanny Multimedialnej, poświęconemu powstaniu Solidarności.

Sobota to ostatnia szansa na wzięcie udziału w bezpłatnym treningu z cyklu „Fitness na Pergoli”. 30 sierpnia trenerzy z klubu Classic Fitness poprowadzą zajęcia PUMP, Classic Shape i… Piloxing (nowość!). Impreza potrwa od 12.00 do 15.00, a wstęp jest wolny.

  • PUMP to trening kształtujący zgrabną sylwetkę. Przy wykorzystaniu sztang o niewielkim ciężarze będziemy wykonywać ćwiczenia modelujące wszystkie partie mięśniowe. A to wszystko przy porywającej muzyce i w doskonałej atmosferze!
  • Classic Shape, czyli klasyczna forma aerobicu w wydaniu Classic Fitness, to coś więcej niż spalanie kalorii i utrata zbędnych centymetrów! To dynamiczny trening spalający, który minie zanim zdążysz się obejrzeć! A to wszystko dzięki maksymalnie efektywnym kombinacjom ćwiczeń, rytmicznej muzyce i niepowtarzalnej energii naszych trenerów!
  • Piloxing to nowość we Wrocławiu i w Polsce! Po szalonej zumbie, czas na nowe, niepowtarzalne doznania! Energetyczny trening dla każdego! Jakie są jego efekty? Morze wylanego potu, doskonałe efekty treningowe oraz eksplozja endorfin i doskonałego humoru!

Tego dnia aktywnym uczestnikom projektu „Fitness na Pergoli, zostaną rozdane nagrody.

Przy Hali Stulecia nie zabraknie również siatkarskich emocji! Od godziny 17.00 zacznie tu działać strefa kibica. Wieczorem będzie można zobaczyć tu transmisję meczu otwarcia mistrzostw, który zostanie rozegrany na Stadionie Narodowym. O godz. 20.15 mecz Polska-Serbia.

O godzinie 22.00 odbędzie się natomiast pokaz specjalny Fontanny Multimedialnej, poświęcony powstaniu Solidarności.

Niedziela na Pergoli to przede wszystkim siatkarskie emocje. W Hali Stulecia zostaną rozegrane pierwsze mecze Mistrzostw Świata w Siatkówce mężczyzn. Nie tylko osoby z wejściówkami powinny wybrać się w dni meczowe w okolice Hali Stulecia. Na miejscu utworzona zostanie strefa kibica, w której będzie można oglądać wszystkie mecze, które zostaną rozegrane w Hali Stulecia w pierwszej fazie turnieju – w sumie czternaście spotkań, w tym cztery mecze z udziałem reprezentacji Polski. Strefa będzie otwarta w dni meczowe od godz. 13.00 do ok. 23.00. Nie jest także wykluczone, że będą się w niej pojawiali zawodnicy i trenerzy zespołów grających we Wrocławiu.  

Również w niedzielę, o 22.30 odbędzie się specjalny pokaz Fontanny Multimedialnej  z okazji Mistrzostw Świata.

ulaj

Zgłoś uwagę