Opowiadania Hilary Mantel [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 23 listopada do 9.00.


Portal wroclaw.pl jest patronem medialnym 24. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców, którzy zaprezentują swoją ofertę w ramach trwającej cztery dni imprezy (3-6 grudnia).

Tym razem mamy dla Was prezent od Wydawnictwa Sonia Draga – książkę „Zamach na Margaret Thatcher” Hilary Mantel, laureatki Nagrody Bookera (jako jedyna kobieta otrzymała ją dwukrotnie). Tom jest zbiorem opowiadań, których akcja rozgrywa się od mieszkania w Arabii Saudyjskiej po góry i łąki jednej z greckich wysp. Cechą charakterystyczną jest szczególny sposób opowiadania o bohaterach zabarwiony szczególnym poczuciem humoru.

Aby wygrać egzemplarz książki „Zamach na Margaret Thatcher” Hilary Mantel od Wydawnictwa Sonia Draga trzeba do poniedziałku 23 listopada do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytania:

  1. Który z angielskich królów jest bohaterem powieści Mantel – „W komnatach Wolf Hall”?
  2. Za które z książek Hilary Mantel otrzymała Nagrodę Bookera?

Decyduje kolejność nadsyłania maili. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowane telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę