„Only a human being” – premiera płyty

Recital, podczas którego zaśpiewała wokalne aranżacje utworów Tadeusza Różewicza miał premierę w czerwcu. Ci, którzy przegapili to wydarzenie będą mogli znów usłyszeć poezję słynnego poety w interpretacji  Bente Kahan 15 października w Synagodze pod Białym Bocianem.


Koncert odbędzie się w związku z premierą albumu Bente Kahan „only a human being" nagranego wraz z muzykami: Dariuszem Świnogą, Mirosławem Kuźniakiem oraz Adamem Skrzypkiem. Są to wykonania utworów Tadeusza Różewicza w tłumaczeniu Joanny Trzeciak.

Bente Kahan jest norweską aktorką i pieśniarką żydowskiego pochodzenia. Mieszka we Wrocławiu, gdzie kieruje Centrum Kultury i Edukacji Żydowskiej i prowadzi Fundację Bente Kahan, która w roku 2010 zakończyła proces odrestaurowania  Synagogi pod Białym Bocianem. Bente Kahan jest absolwentką studiów teatralnych w Tel Awiwie i Nowym Jorku.

Bilety: 25/35 zł, Rezerwacje: bilety@fbk.org.pl, tel. 71 782 81 23. Bilety dostępne również na godzinę przed wydarzeniem w Synagodze Pod Białym Bocianem.

Zgłoś uwagę