Ale dym! [KONKURS] Znamy zwycięzcę!

Pierwsza nagroda w naszym cyklu już przyznana

  • Olivier Janiak we Wrocławiu

    Wiemy już, o czym myślał Olivier Janiak


Miło nam poinformować, że laureatem konkursu z cyklu "Ale dym!" została osoba, która wypełniła treścią dymek, publikowany przez nas na zdjęciu głównym. Zgodnie z regulaminem konkursu, skontaktujemy się z laureatem - któremu serdecznie gratulujemy! - w celu przekazania nagrody.

Pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział i wszystkich zapraszamy do udziału w drugiej odsłonie konkursu "Ale dym!" - już 4 lipca.


Oliviera Janiaka wypatrzyliśmy na wrocławskim Rynku, pochylonego nad swoim telefonem. O czym w tamtej chwili myślał? 

Wymyśl odpowiedź, tak by pasowała do unoszącego się na fotografii dymka (maks. 120 znaków). Na nadesłanie jej do naszej redakcji masz czas do niedzieli (22.06), do godz. 24.00. Jeżeli dymek spodoba się nam szczególnie, być może zostanie jednym z trzech najlepszych, na które – od poniedziałku (23.06) od godz. 12.00 do wtorku (24.06) do godz. 12.00 – głosować już będą czytelnicy naszego portalu.
 

Nagroda w konkursie "Ale Dym!"

 

Autor dymka z największą liczbą kliknięć zostanie laureatem konkursu „Ale dym!”. Nazwisko zwycięzcy ogłosimy w środę (25.06), a sponsor konkursu firma Cititravel przekaże laureatowi nagrodę o wartości 300 zł.

Zapraszamy do zabawy! Tu znajduje się regulamin konkursu „Ale dym!”.

Prace konkursowe:

Praca A

 

Praca B

 

Praca C

 

mw

fot. Janusz Krzeszowski

Zgłoś uwagę