Olimpiada Teatralna: Wycinka [ZAKOŃCZONY]

Mamy dla Was spory pakiet zaproszeń do teatru. Do godz. 15.00 na spektakl Wycinka Holzfällen Krystiana Lupy (czwartek, 10 listopada, godz. 18.00 Teatr Polski).  

  • fot. Natalia Kabanow


Wycinka Holzfällen Krystiana Lupy

(czwartek, 10 listopada, godz. 18.00 Teatr Polski)

Przedstawienie jest radykalną podróżą w głąb dzisiejszego świata, pod powierzchnię społecznych form i kulturowych konwenansów w poszukiwaniu tego, co dopiero majaczy na horyzoncie. 

Jak grać?

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: W którym roku odbyła się premiera spektaklu? Odpowiedź wpisujemy w formularz konkursowy, prosimy też podać imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy. Podwójne zaproszenie wygrywa 25 osoba, która się do nas zgłosi. Konkurs trwa do wtorku, 8 listopada, do godz. 15.00. Zwycięzców poinformujemy telefonicznie, jak odebrać zaproszenia.

Wygrywa Maria Sławska.


 Disconnected

(wtorek, 8 listopada, godz. 19.00, Teatr Polski)

Kompozycja Disconnected jest wyjątkową fuzją instalacji, dokumentu i teatru fizycznego, łączącą w sobie działania, wideo i tekst z muzyką na żywo, która powstała w wyniku obserwacji osób zwanych hikikomori

Jak grać?

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Kto jest reżyserem spektaklu? Odpowiedź wpisujemy w formularz konkursowy, prosimy też podać imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy. Podwójne zaproszenie wygrywa 5 osoba, która się do nas zgłosi. Konkurs trwa do wtorku, 8 listopada, do godz. 9.00. Zwycięzców poinformujemy telefonicznie, jak odebrać zaproszenia.Zgłoś uwagę