„Okno na parlament” Teatru Kwadrat

„Okno na parlament” w gwiazdorskiej obsadzie będzie można zobaczyć gościnnie już 2 marca na scenie Teatru Muzycznego Capitol. Spektakl powstał w warszawskim Teatrze Kwadrat. 


W komedii występują Piotr Gąsowski, Jacek Łuczak, Anna Cieślak/Agnieszka Sienkiewicz(gościnnie), Lucyna Malec, Ewa Ziętek, Kamil Kula/Michał Lewandowski, Andrzej Andrzejewski, Andrzej Grabarczyk/Albert Osika(gościnnie), Marek Siudym i Aldona Jankowska.

„Praca w sejmie to nie jest niedzielna igraszka. Utarczki parlamentarne, boje polityczne, odpowiedzialność za losy kraju… Można sobie zatem wyobrazić, że pod tak ogromną presją, któryś z urzędujących ministrów może potrzebować natychmiastowego relaksu. A skoro tuż za rogiem stoi luksusowy hotel, sekretarka szefa opozycji jest akurat zainteresowana chwilową służbą na rzecz koalicji, a do debaty zostało jeszcze kilka minut, przyszłość państwa wydaje się być niezachwiana. Do czasu, kiedy w oknie hotelowego apartamentu nie pojawi się trup, sekretarka nie okaże się mężatką, jej mąż nie okaże się bandytą, a żona ministra nie ukaże się za drzwiami. Do tego wszystko może ukazać się w porannej prasie, telewizji śniadaniowej, nie mówiąc już o demotywatorach, czy fejsbuku. Takiego kryzysu nie przetrwał jak dotąd nawet gabinet Berlusconiego. A oni tam przecież lubią się zabawić. Jak zatem powiedzie się naszej rodzimej władzy? Czy jest jeszcze szansa na ratunek, czy też czekają nas przedterminowe wybory? Dowiecie się z najnowszej, brawurowej adaptacji, słynnego Cooney’owskiego „Okna na parlament”. Tym razem… na nasz parlament.” – informują twórcy spektaklu.

Spektakle już 2 marca w Teatrze Muzycznym Capitol o godz. 17.30 i 20.30.

Bilety do kupienia na stronie Teatru Kwadrat www.teatrkwadrat.pl i w sieci salonów EMPiK. Ceny biletów: 75zł, 95zł, 125zł i 150zł. 

Zgłoś uwagę