Odlotowe zwiedzanie – wygraj wycieczkę po lotnisku [ZAKOŃCZONY]

Port Lotniczy Wrocław szykuje nie lada atrakcję. 11 marca – z okazji 6. rocznicy uruchomienia terminalu – będzie można zobaczyć miejsca niedostępne na co dzień dla pasażerów i poznać tajniki lotniska. Oddamy jedno podówjne zaproszenie na to zwiedzanie.


11 marca 2012 roku, tuż przed godziną szóstą, lotami do Warszawy i Londynu Luton, działalność zainaugurował nowy terminal wrocławskiego lotniska. Ruszył jako pierwszy spośród wszystkich portów lotniczych wybudowanych w Polsce w związku z UEFA EURO 2012. 11 marca 2018 roku będzie obchodził sześć lat działalności.

Z tej okazji przygotowano wyjątkową atrakcję – wycieczkę po lotnisku. Zwiedzanie portu lotniczego zaplanowano na niedzielę, 11 marca, na godz.11.30.

Możliwość zwiedzenia wrocławskiego lotniska to nie lada gratka dla wszystkich, którzy widzieli to miejsce tylko jako pasażerowie, a także szansa na spotkanie się z jego pracownikami. Spacer poprowadzą Przemysław Marcinkowski, dyrektor ds. infrastruktury, Marek Dziaduch, pełnomocnik ds. systemu zarządzania bezpieczeństwem oraz Tomasz Lenart, kierownik obsługi pasażerskiej w Porcie Lotniczym Wrocław.

Uczestnicy dowiedzą się m.in., jak powstawał nowy terminal. Poznają jego charakterystyczne elementy, a także znaczenie najnowszej inwestycji portu – systemu ILS CAT II. Zapoznają się z zadaniami pracowników lotniska, jak i elementami „ścieżki pasażera”, wraz z przejściem przez kontrolę bezpieczeństwa, zwiedzaniem bagażowni, Lotniskowej Straży Pożarnej czy części operacyjnej lotniska.

Dla naszych czytelników mamy jendo podówjne zaproszenie na zwiedzanie.

Jak grać?

Aby wziąć udział w zabawie i wygrać zaproszenie, w podanym niżej formularzu zgłoszeniowym należy odpowiedzieć na pytanie: z jakich nowych połączeń z wrocławskiego lotniska będzie można skorzystać w tym roku?

Konkurs trwa do poniedziałku, 5 marca, do godz. 12.00. W formularzu zgłoszeniowym wpiszcie także imię i nazwisko, numer kontaktowy telefonu i aktualny adres mailowy.

Wygrywa 35 osoba, która nadeśle do nas poprawną odpowiedź. Zwycięzcę poinformujemy mailowi i telefonicznie o sposobie realizacji nagrody.

Zgłoś uwagę