Ul. Kamieńskiego jednokierunkowa!

W nocy z 1 na 2 maja 2015 r. zmieniłą się organizacja ruchu na ulicy Kamieńskiego. Związane jest to z inwestycją MPWiK na osiedlu Polanowice i Sołtysowice, gdzie budowana jest kanalizacja sanitarna, przebudowywana sieć wodociągowa i kanalizacja deszczowa. 

  • fot.fotolia@rottenman


Utrudnienia w ruchu dotyczą przede wszystkim kierowców, którzy będą chcieli dojechać do Wrocławia od strony Krzyżanowic. Ulica Kamieńskiego na odcinku od skrzyżowania z ulicą Starościńską do wysokości Potoku Sołtysowickiego będzie jednokierunkowa. Ruch na tym odcinku będzie się odbywał tylko w kierunku Krzyżanowic. Dojazd do Wrocławia będzie możliwy przez Psary i ulicę Żmigrodzką. Zmiany w organizacji ruchu mogą potrwać do końca sierpnia 2015 r. 

Na objazdy zostaną skierowane także linie autobusowe 130 i 908. Kursy autobusów 130 realizowane do miejscowości Krzyżanowice zostaną skrócone do pętli autobusowej na Polanowicach przy skrzyżowaniu ulicy Kamieńskiego i Starościńskiej. Obsługę komunikacyjną Krzyżanowic na terenie Gminy Wisznia Mała zapewnią kursy autobusów linii 908 od strony miejscowości Psary.

Szczegółowe zmiany w komunikacji [MAPA OBJAZDÓW, BILETY]

Inwestycja realizowana przez MPWiK warta jest ponad 20 milionów złotych.

 

Zgłoś uwagę