O innowacjach w Nokii

Kobiety zafascynowane nowymi technologiami odwiedzą Nokię

We wtorek, 17 czerwca 2014 r., Geek Girls Carrots - międzynarodowa społeczność kobiet kochających nowe technologie, odwiedzi wrocławską siedzibę firmy Nokia.

Podczas spotkania zaplanowano panel dyskusyjny z pracownicami firmy, które opowiedzą o swoich ścieżkach kariery i obowiązującej kulturze pracy. Spotkanie będzie okazją do bezpośrednich rozmów z inżynierami Nokii. Uczestnicy spotkania będą również mieli możliwość zwiedzenia laboratorium, w którym rozwijane są innowacyjne technologie.

- Zawsze szukamy osób, które chcą razem z nami tworzyć przyszłość telekomunikacji – mówi Grzegorz Kwiatkowski, Project Manager ds. rekrutacji w Nokii. - Jest to branża zdominowana przez mężczyzn, ale w naszej firmie znaleźć można kobiety, które są świetne w tym co robią Chcemy mieć więcej takich koleżanek, dlatego zapraszamy wszystkie panie zafascynowane IT na spotkanie w naszej firmie.

Spotkanie panelowe odbędzie się 17 czerwca 2014 r. o godz. 18, w Green Towers (Budynek B) przy ulicy Strzegomskiej 36 we Wrocławiu. Organizatorami wydarzenia są Geek Girls Carrots oraz firma Nokia z Wrocławia.
Aby wziąć udział w imprezie panelowej, konieczna jest rejestracja na stronie:
http://ggcodwiedzanokie.evenea.pl/

Geek Girls Carrots to spoleczność, która skupia graficzki, programistki, start-uperki - ogółem kobiety związane z branżą IT, a także studentki i pasjonatki nowych technologii. „Karotki” prowadzą regularnespotkania iwarsztaty w 13 miastach w Polsce, w Berlinie oraz Seattle. Poprzez swoją działalność motywują kobiety do pracy w IT, inspirują i poszerzają kompetencje, a także zachęcają do networkingu.

Katarzyna Kunka

 

Zgłoś uwagę