Nowa akcja Vozilli – zbieraj punkty i wygrywaj nagrody

Na początku kwietnia we flocie Miejskiej Wypożyczalni Samochodów Elektrycznych pojawiły się samochody Renault ZOE. Od 13 maja za poruszanie się nowymi pojazdami MWSE nie tylko dbamy o środowisko, ale także bierzemy udział w rywalizacji o atrakcyjne nagrody.


Nowy w Mieście to gra miejska, której uczestnicy zbierają punkty za „oprowadzenie” po Wrocławiu Renault ZOE. Za każdą minutę przejechaną nowym samochodem Vozilli zyskujemy dwa punkty, za odwiedzenie Miejsca Specjalnego (popularne lokalizacje we Wrocławiu) dwadzieścia, a za przejazd do Odcinka Specjalnego (lokalizacja partnera akcji) trzydzieści. Punkty można zbierać do 24 czerwca.

Po każdym tygodniu akcji zostaną ogłoszeni zwycięzcy rywalizacji tygodniowej (3 osoby), którzy otrzymają roczne subskrypcje Team Vozilla (PRO -30% na przejazdy, KOMFORT -20% na przejazdy, EKO -10% na przejazdy). Dla uczestników, którzy przez cały okres trwania gry zbiorą najwięcej punktów przygotowano nagrody główne m.in. iPhone X, iPhone 8 oraz Apple Watch.

Jak wziąć udział w akcji Nowy w Mieście?

Chcąc dołączyć do gry, należy zarejestrować się adresem e-mail (tym samym, którego użyliśmy przy zakładaniu konta Vozilla) na stronie internetowej – nowywmiescie.vozilla.pl. Punkty za przejazdy ZOE naliczają się automatycznie wszystkim użytkownikom od startu akcji, jednak aby wziąć udział w rywalizacji o nagrody, należy potwierdzić swój udział rejestracją.

Zobacz także:Zgłoś uwagę