Nowy sponsor na koszulkach Śląska Wrocław

Firma forBET Zakłady Bukmacherskie została sponsorem Śląska Wrocław. Umowa, którą dziś na konferencji prasowej parafował prezes zarządu WKS-u Michał Bobowiec będzie obowiązywała przez okres 2 lat. Na jej mocy logo firmy pojawi się m.in. na przodzie koszulek podopiecznych trenera Jana Urbana.

  • fot. WKS Śląsk Wrocław


Śląsk Wrocław od dłuższego czasu zmagał się z brakiem sponsora na koszulkach. W pewnym momencie klub z Dolnego Śląska był nawet jedynym w Ektraklasie, który grał bez logotypu partnera na przodzie trykotów.. Dziś jednak może już poszczycić się logiem sponsora, z którym umowa będzie obowiązywała przez okres 2 lat. 

– Niezmiernie cieszy nas rozpoczęcie współpracy z firmą forBET. Zawarte porozumienie wieńczy pierwszy etap poszukiwań partnerów, którzy wydatnie wesprą Śląsk Wrocław w walce o najwyższe cele w tym sezonie. Bardzo dziękujemy firmie forBET za zaufanie. Jestem głęboko przekonany, że nie zawiedziemy pokładanych w nas nadziei – podkreśla Michał Bobowiec, prezes zarządu Śląska Wrocław.

Sponsor nie tylko na koszulkach

Umowa, która została dziś podpisana przez przedstawicieli Śląska Wrocław, oraz forBET Zakłady Bukmacherskie zapewnia nowemu sponsorowi WKS-u ekzpozycję swojego logotypu nie tylko na meczowych koszulkach. 

– Zajęcie centralnego miejsca na koszulkach to kluczowy, ale nie jedyny element naszej umowy ze Śląskiem. Logo forBET pojawi się również na stadionowych bandach, banerach oraz telebimie. Będziemy także obecni w klubowych kanałach social media. Dodatkowo, w przypadku dobrego wyniku sportowego piłkarzy, przewidujemy premię finansową – mówi Piotr Sienkiewicz, dyrektor ds. Marketingu w forBET.

Sponsor mocno angażuje się w sport

forBET jest firmą bukmacherską działającą legalnie na podstawie licencji Ministerstwa Finansów. Aktywnie wspiera polski rynek sportowy. Swoje środki przeznacza na rozwój również innych dyscyplin, m.in. żużla (Cash Broker Stal Gorzów Wielkopolski) czy siatkówki (PGE Skra Bełchatów). Wspiera także inne kluby piłkarskie występujące na co dzień w niższych klasach rozgrywkowych. Teraz przyszeł czas na kolejny, milowy krok i nawiązanie współpracy z renomowanym klubem z Lotto Ekstraklasy.

– Jesteśmy zachwyceni z pomyślnego zakończenia negocjacji ze Śląskiem – jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych klubów piłkarskich w naszym kraju. Współpraca z klubem z Wrocławia to kolejny etap realizacji naszej strategii polegającej na wspieraniu i promowaniu polskiego sportu na różnych poziomach. Wierzę, że przyniesie ona wymierne korzyści obu stronom – komentuje Robert Grzeszczyk, prezes zarządu forBET.

Zawodnicy Śląska nowe trykoty zaprezentują wrocławskim kibicom podczas jutrzejszego spotkania z Lechią Gdańsk, które rozpocznie się o godzinie 20:30.

Zgłoś uwagę