Nowy hotel u zbiegu Hubskiej i Glinianej

Specjalizuje się w wynajmie apartamentów na wiele dni

  • Aparthotel przygotował dla swoich gości pokoje w trzech standardach. Ten najwyższy to praktycznie mieszkania z pełną obsługą hotelową

    Aparthotel przygotował dla swoich gości pokoje w trzech standardach. Ten najwyższy to praktycznie mieszkania z pełną obsługą hotelową


Nowy Aparthotel jest usytuowany u zbiegu ulic Hubskiej i Glinianej, w sąsiedztwie głównych dworców: kolejowego i autobusowego. Budynek wkomponowany w okoliczną staromiejską architekturę, wyróżnia się na jej tle charakterystycznym zdobieniem elewacji z motywami roślinnymi w roli głównej.

Aparthotel Invite wystartował na przełomie lutego i marca. Do dyspozycji gości oddanych zostało 110 apartamentów. Lokale o powierzchni od 26 do nawet 60 mkw dzielą się na 3 rodzaje: Studio Standard – pokój z aneksem, Junior Suite – salon z aneksem i sypialnią oraz największe apartamenty typu DeLuxe z dużym salonem, aneksem oraz sypialnią. Obiekt przystosowany został do potrzeb osób niepełnosprawnych.

- Nasze apartamenty dostępne są zarówno w ramach klasycznego systemu dobowego, jak i w postaci tzw. wynajmu krótkoterminowego – podkreśla Agnieszka Grodź, General Manager Aparthotelu Invite – Druga opcja skierowana jest przede wszystkim do coraz szerszego grona klientów zainteresowanych korzystaniem z usług hotelowych w okresie przekraczającym 30 dni.

Wynajem krótkoterminowy umożliwia połączenie specyfiki mieszkania w kompleksowo wyposażonym apartamencie ze stałym dostępem do typowo hotelowych udogodnień, jak room-service, pranie odzieży, bezpłatny Internet czy np. możliwość zamówienia śniadania.

Do użytku klientów oddany został także podziemny parking.

Katarzyna Kunka

Zgłoś uwagę