Nowe połączenie lotnicze do Sztokholmu

Wizz Air po raz kolejny postawił na Wrocław. Węgierskie linie lotnicze uruchomił połączenie na trasie Wrocław-Sztokholm. Loty realizowane są dwa razy w tygodniu: we wtorki i czwartki.

  • zdjęcie: Port Lotniczy Wrocław


Od 15 września rejsy na trasie z Wrocławia do Sztokholmu uruchomił  Skavsta Wizz Air. Loty realizowane są dwa razy w tygodniu: we wtorki i czwartki. Wylatując z Wrocławia o godzinie 10.10, w stolicy Szwecji będziemy o godzinie 11.45. Ze Sztokholmu wylecimy o godzinie 7.55, a we Wrocławiu wylądujemy o godzinie 9.40. 

– Firmy szwedzkie coraz częściej inwestują w naszym regionie, dlatego dogodne połączenie ze Sztokholmem ma strategiczne znaczenie. Jednak skorzystają z niego także turyści, ponieważ jest bardzo ciekawym miastem – mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. marketingu Portu Lotniczego Wrocław.  

Nowe połączenie do Sztokholmu uzupełni skandynawską ofertę Portu Lotniczego Wrocław – w tej chwili bezpośredni ze stolicy Dolnego Śląska można polecieć do Oslo (lotniska Rygge i Torp) oraz Kopenhagi, która jest jednym z najważniejszych w Europie hubów przesiadkowych.  

 

mat. Port Lotniczy Wrocław

Zgłoś uwagę