Nowa siłownia na powietrzu

W weekend przy Magnolia Park otwarto strefę Street Workout, czyli siłownię na świeżym powietrzu gdzie za darmo będzie można poćwiczyć.


Fachowe pokazy profesjonalnych sportowców, treningi dla początkujących oraz konkursy z nagrodami – to tylko kilka atrakcji, które towarzyszyły klientom Magnolia Park podczas otwarcia nowej strefy Street Workout w ostatni weekend.  

Wydarzenie uświetniły pokazy najlepszych zawodników z grupy Ghetto Workout Poland. Sportowcy prezentowali jak przeprowadzić skuteczny trening z wykorzystaniem własnej masy ciała. Do wspólnej zabawy zaproszono też klientów Magnolia Park. W treningu otwartym swoich sił spróbowali zarówno doświadczeni, jak i początkujący zawodnicy. Całość zakończyła się zawodami w podciąganiu i pompkach, a najlepszych nagrodzono atrakcyjnymi nagrodami.

- Pierwszego dnia nową siłownię odwiedziło ponad 100 osób, a klienci Magnolia Park chętnie podchodzili i kibicowali zawodnikom. Udało nam się pokazać, na czym polega ta niecodzienna aktywność fizyczna, a przy okazji zarazić pasją do tego sportu. Od teraz w każdej chwili będą mogli przyjść i skorzystać z nowego sprzętu, który wciąż jest rzadkością we Wrocławiu  – mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park.

Oddanie do użytku siłowni na świeżym powietrzu jest kolejnym etapem rozbudowy Magnolia Park. 

Zgłoś uwagę