Nowa przychodnia na Promenadach Wrocławskich

Od maja przy ul. Zakładowej 11E działa przychodnia Twój Lekarz. Z refundacją NFZ świadczy usługi w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej, natomiast usługi specjalistów są odpłatne.


Nowa placówka jest częścią sieci, która od 2003 roku świadczy usługi medyczne na terenie gminy Kobierzyce i na kilku osiedlach Wrocławia. Z 11 przychodni Twój Lekarz korzysta ponad 30 tysięcy ludzi, którzy mają do dyspozycji: Podstawową Opiekę Zdrowotną, Poradnie Specjalistyczne, Pracownie Rehabilitacji, Medycynę Pracy, Punkty Szczepień.

– Od ponad roku z powodu pandemii koronawirusa nasze przychodnie działają w nowym standardzie bezpieczeństwa – mówi szefowa sieci Twój Lekarz dr Mariola Madler-Litera. Przykładamy ogromną wagę do ochrony przed zarażeniem, ale zdajemy sobie sprawę, że wiele osób unika kontaktów z ochroną zdrowia, ze względu na obawę przed koronawirusem – dodaje lekarka.

Taką postawę potwierdzają badania sondażowe przeprowadzone przez Kliniki.pl wspólnie z SW Research. Wynika z nich, że w czasie pandemii połowa Polaków odkładała na później wizyty lekarskie i badania diagnostyczne. Niemal jedna trzecia ankietowanych deklaruje, że wróci do normalnego korzystania z usług medycznych, dopiero gdy skończy się pandemia.

Wszystkie informacji na stronie przychodni.Zgłoś uwagę