Nocny Targ na Tęczowej od 4 czerwca

Nocny, bo od popołudnia (17.00) do 1.00 w nocy w weekendy można tu zajrzeć, a Targ, bo nikt nie wyjdzie stąd głodny. Mowa o przestrzeni przy Tęczowej 65, gdzie znajdziemy leżaki i punkty gastronomiczne, a marzyć będzie można jedynie o tym, aby pogoda się nie zepsuła. Choć nawet to nie zniechęci głodomorów, którzy w tym roku zamiast foodtrucków znajdą autorską strefę gastro i kuchnie z wielu krajów m.in. tajską, śródziemnomorską, czy amerykańską. 


Ciekawostką jest też fakt, że posmakujemy kuchni argentyńskiej z restauracji PAMPA, która na stałe zainstaluje się na Tęczowej. 

Czas inauguracji drugiej już edycji Nocnego Targu jest niecodzienny, bo dopiero od niedawna cieszymy się odzyskaną swobodą, ale organizatorzy dmuchają na zimne, by nie dopuścić do zbyt licznych zgromadzeń.

– W tym roku, oprócz standardowej kolejkowej formy zakupu, będzie można zamówić jedzonko czy drinki nie wstając z leżaka. Zostanie uruchomiona do tego specjalna aplikacja. Jedyne, co trzeba zrobić to odebrać zamówienie, kiedy już będzie gotowe! – zapewnia Kamila Czarnecka, jedna z organizatorek.

Otwarcie nowego sezonu Nocnego Targu

Otwarcie nowego sezonu Nocnego Targu

Spotkania / Eventy
Termin od 4 czerwca 2020 17:00 do 5 czerwca 2020 01:00

Miejsce Nocny Targ Tęczowa

Zobacz

Fanów Nocnego Targu czeka też porcja dobrego kina pod chmurką, a codziennie po godzinie 20.00 na ekranie targu wyświetlane będą nieme filmy.

I jeszcze ważna wiadomość dla posiadaczy czworonogów. Wszystkie są mile widziane, zapewniają organizatorzy. Zgłoś uwagę