Nocny bieg po lotnisku [ZAKOŃCZONY]

WRO RUNWAY RUN to pierwszy nocny bieg  po zmodernizowanej drodze startowej lotniska. Wpisowe zasili fundację „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” i sfinansuje zakup wózka dla Antka Kozaka, chorującego na dystrofię mięśniową, syna pracownika portu. Zawodnicy mają szansę wygrać wczasy na Karaibach z wylotem z Wrocławia. My oddamy jeden pakiet startowy na bieg, który już w niedzielę 12 czerwca o godz. 00.30.


Kto nie zdążył zapisać się na nocny bieg - ma jeszcze szansę. Oddamy jeden pakiet startowy na WRO RUNWAY RUN – Nocny Bieg po Lotnisku. Startujemy 12.06.2016 godz. 00.30.

Na zawodników czekają atrakcyjne nagrody, w tym tygodniowe wczasy dla dwóch osób na Karaibach z bezpośrednim wylotem z Wrocławia, ufundowane przez biuro podróży Itaka.

Bieg po zmodernizowanym pasie startowym wrocławskiego lotniska:

  • dystans do pokonania: 5 km i 10 km
  • 990 pakietów startowych
  • atrakcyjne nagrody rzeczowe, m.in. wycieczka na Karaiby od Biura Podróży Itaka
  • atrakcje sportowe i lotniskowe w terminalu już od godziny 18.00 (11 czerwca)
  • niepowtarzalna atmosfera

Jak grać, by wygrać?

Wystarczy w formularzu kontaktowym wpisać odpowiedź na pytanie: ile kilometrów długości ma droga startowa wrocławskiego lotniska? 

Prosimy podać również telefon kontaktowy oraz mail. Zwycięzcę poformujemy telefonicznie, jak odebrać nagrodę. Konkurs trwa od 12 maja od godz. 13.00 do niedzieli 15 maja do godz. 20.00. Wygrywa 37 osoba, która prowidłowo odpowie na pytanie.Zgłoś uwagę