14 maja: Majowa Noc Nadodrza

44 miejsca, 12 godzin koncertów, wystaw, targów, pokazów mody, degustacji i projekcji filmowych. 14 maja kolejna edycja Nocy Nadodrza.


Wielka Nadodrzańska Potańcówka, kryminalna gra miejska „Kroniki Nadodrza” i premiera nadodrzańskiego audiospaceru, nagranego przez Infopunkt Nadodrze to tylko niektóre z przygotowanych atrakcji.

Majowa Noc Nadodrza 2016

Majowa Noc Nadodrza 2016

Eventy / W plenerze / Dla dzieci / Dla rodziców
Termin 14 maja 2016 od 12:00 do 23:58

Miejsce Wrocław - różne lokalizacje wg programu dnia

Zobacz

Wśród ciekawszych atrakcji m.in. premiera gry kryminalnej „Kroniki Nadodrza”. Jej autorzy wykorzystali w scenariuszu gry prawdziwe wydarzenia, a także postaci, które żyły we Wrocławiu. Aby wziąć w niej udział, trzeba wykupić pakiet startowy dla czterech graczy, które będą dostępne w tym dniu w Infopunkcie Łokietka 5 i w Krzywym Kominie. Podczas Nocy odbędzie się również premiera Audiospaceru, czyli przewodnika opracowanego przez Infopunkt Nadodrze – Łokietka 5. Dowiecie się między innymi o historii kościoła pod wezwaniem Jedenastu Tysięcy Dziewic, posłuchacie anegdot o lwowskim piekiełku z dancbudą, szczepionkach na tyfus przechowywanych w trakcie wojny w szpitalu św. Józefa, czy opowieści o losach Anny German, która była mieszkanką Nadodrza. Wystarczy pobrać aplikację Audiotrip w smartfonie i wsłuchać się w opowieść o Nadodrzu.

Szczegółowy program wydarzeń na www.lokietka5.pl i https://www.facebook.com/events/1716257381965259/Zgłoś uwagę