Noc Laboratoriów. Ostatnie wolne miejsca

Ostatnia szansa na udział w Nocy Laboratoriów. Wolne miejsca zostały tylko w Centrum Innowacji koncernu 3M i Wrocławskim Parku Technologicznym.


Organizatorami pierwszej wrocławskiej Nocy Laboratoriów są Wrocławskie Centrum Badań EIT+ i Nokia Networks. Inspiracją był sukces Nocy Muzeów, podczas której dostępne na co dzień placówki odwiedzają tysiące osób. W przypadku Nocy Laboratoriów planowanej na sobotę 10 października odwiedzić można pracownie i wziąć udział w warsztatach przygotowanych z myślą o kilku- i kilkunastoletnich miłośnikach nauki.
Aby wziąć udział w spotkaniach należy się wcześniej zarejestrować. W poniedziałek 5 października wolne miejsca zostały tylko w 3M i Wrocławskim Parku Technologicznym.

Koncern 3M oferuje wizytę w Centrum Innowacji. To fenomenalne miejsce, w którym prezentowana jest część z olbrzymiej oferty firmy liczącej około 55 tysięcy produktów.
Więcej o Centrum Innowacji znajdziesz TUTAJ.

Natomiast Wrocławski Park Technologiczny zaprasza do siebie najmłodszych miłośników nauki, którym proponuje udział w warsztatach dotyczących technologii wykorzystywanych przez firmy działające w parku technologicznym. Więcej o planach WPT znajdziesz TUTAJ.

Informacje o zasadach uczestnictwa w Nocy Laboratoriów na stronie internetowej: www.noclaboratoriow.pl

Zgłoś uwagę