Niespodzianki na Dzień Kobiet [ZAKOŃCZONY]

Mamy dla Was niespodzianki dla Dzień Kobiet – książkę, płytę i bilety do kina. Konkurs trwa do 6 marca do 14.00.


Do wzięcia są:

  • 1 egzemplarz płyty Girls on Fire „Siła kobiet”

Trio Girls on Fire to Joanna Cholewa, Marta Dzwonkowska, Monika Wiśniowska-Basel. Piszą, komponują, koncertują po całej Polsce. Wyróżnia je magnetyzm, niepowtarzalne brzmienie i charyzma sceniczna. Łączą w sobie dynamikę, temperament, liryczność i wrażliwość. Wspólna przygoda z muzyką zaowocowała pracą nad debiutanckim albumem „Siła kobiet”. Idealna propozycja na wspólne świętowanie Dnia Kobiet!

  • 1 egzemplarz „Poezji zebranych” Zuzanny Ginczanki od Wydawnictwa Marginesy

Legenda przedwojennej cyganerii. Kresowianka, w 1935 roku przeniosła się do stolicy za namową Juliana Tuwima, który dostrzegł w niej wybitny talent poetycki. Przyjaźniła się ze skamandrytami, z Witoldem Gombrowiczem i artystami skupionymi wokół redakcji nowo powstałego tygodnika satyrycznego „Szpilki”. Zadebiutowała w prasie jako czternastolatka. Zginęła w wieku dwudziestu siedmiu lat.

Niniejsze wydanie to najpełniejszy jak dotąd zbiór wierszy Zuzanny Ginczanki – zawiera wszystkie znane utwory poetki, w tym te nigdy dotąd niepublikowane: odnaleziony rękopis poematu „Pieśń nad Pieśniami” oraz wiersze z prasy. Edycja została wzbogacona o materiały ilustracyjne i komentarze, pozwalające lepiej zrozumieć tło epoki i zanurzyć się w świat Ginczanki, w rzeczywistość, w jakiej przyszło jej żyć i tworzyć.

  • 3 podwójne zaproszenia na specjalny pokaz przedpremierowy filmu „Co przyniesie jutro” (w kinie Nowe Horyzonty w niedzielę 8.03 o 16.00) od dystrybutora filmowego M2 Films

To nie jest kolejny film o tym, że życie zaczyna się po rozstaniu. I że wystarczy zapisać się na kurs tańca, żeby wszystko wróciło do normy. To szczery, intymny, poruszający i pełen emocji portret kobiety, która próbuje ułożyć swoje życie na nowo, po tym, gdy jej mąż odchodzi do innej kobiety. W roli głównej znakomita, czterokrotnie nominowana do Oscara Annette Bening.

Jak wygrać

Aby wygrać niespodzianki na Dzień Kobiet trzeba do 6 marca do godz. 14.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego. 

Wygrywa co dziesiąta osoba. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.Zgłoś uwagę