„Niebo na ziemi" w DCF-ie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 6.05 do godz.9


Mamy dla was 2 podwójne zaproszenia na premierowy film „Niebo na Ziemi” do wykorzystania do 12.05, do Dolnośląskiego Centrum Filmowego.

Przebojowa wokalistka country, Lena, jest gwiazdą lokalnej sceny. Mimo zaawansowanej ciąży nie rezygnuje z koncertów, a jej występy na żywo co wieczór przyciągają tłumy. Pewnego dnia z zaskakującą prośbą do Leny zwraca się miejscowy pastor Stig. Niestroniący od alkoholu duchowny boi się utraty posady. Prosi więc kobietę, by ta reaktywowała chór, który przed laty założył jej tragicznie zmarły partner - charyzmatyczny dyrygent i kompozytor, Daniel. Wkrótce za sprawą piosenkarki podupadający kościół na nowo zacznie tętnić życiem, a w sercach i uszach miejscowych znów zabrzmi muzyka.

Żeby wygrać zaproszenia tzreba do 6.05 do godz.9 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

W jakim kraju rozgrywa się akcja filmu „Niebo na ziemi"?


Wygrywa piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.

 Zgłoś uwagę