Nie marnuj zimy – konkurs „Zdrowie w obiektywie”

Dbasz o formę przez cały rok? Pochwal się nią na zdjęciu, wygraj stepper i ćwicz za darmo przez 3 miesiące w Fitness Academy.


Pierogi, smażony karp, słodkie ciasta – kto z nas nie je ich na święta? Grudzień to radość dla duszy, ale duży problem dla naszego ciała. A może warto w tym roku szybciej odejść od stołu i pójść wraz z rodziną na spacer, lodowisko lub skorzystać z siłowni plenerowych we wrocławskich parkach? Można też urozmaicić świąteczny jadłospis – tradycyjną sałatkę majonezową zamienić na wersję light, a sernik upiec bez dodatku masła. Dzięki takim decyzjom rok zakończymy bez wyrzutów sumienia i z większą energią wejdziemy w kolejny.

„Zdrowie w obiektywie”

Pokaż, że w grudniu także pamiętasz o zdrowiu i wygraj dla siebie lub kogoś bliskiego atrakcyjne nagrody sportowe. Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego zaprasza do udziału w konkursie „Zdrowie w obiektywie”. Wystarczy wysłać zdjęcie, na którym przedstawisz swój sposób na kondycję i dobre samopoczucie przez cały rok. Na zdjęciu powinny pojawić się symbole ruchu lub zdrowego odżywiania.

Zdjęcia konkursowe można wysyłać do 15 grudnia na adres: info@miastowformie.pl, a zwycięzcy zostaną wyłonieni przez głosowanie na fanpage’u „Miasta w Formie” (facebook.com/zdrowie.dieta.wroclaw). Zgłoszenia przyjmowane są w czterech kategoriach: wiosna, lato, jesień, zima.

Na zwycięzców czekają steppery, 3-miesięczne karnety open do Fitness Academy oraz wiele innych sportowych niespodzianek.


Do udziału w akcji zapraszamy osoby od 13 roku życia. Każdy uczestnik może nadesłać maksymalnie jedno zdjęcie w wybranej kategorii. Fotografia powinna być wykonana samodzielnie i podpisana imieniem i nazwiskiem autora. Wielkość zdjęcia nie może przekroczyć 4 MB. Powinno ono zostać zapisane w formacie JPG. W tytule wiadomości należy wpisać: „nazwa konkursu – pora roku”, czyli np. „Zdrowie w obiektywie – lato.”

Więcej na: www.miastowformie.pl

Konkurs organizowany jest przez Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego w ramach programu „Miasto w Formie”. Złoty partner – Fitness Academy. Program finansowany przez Gminę Wrocław.

Materiały organizatora.

Zgłoś uwagę