34. PKO Wrocław Maraton – taniej

Cena pakietu startowego na 34. PKO Wrocław Maraton pozostanie na dotychczasowym poziomie – nie będzie podniesiona od 1 września, tak jak wcześniej planowano. Biegacze wciąż mogą zapisywać się do udziału w imprezie, a koszt pakietu startowego będzie taki sam aż do dnia poprzedzającego maraton – 10 września.


Do połowy lipca chętnych na start w 34. PKO Wrocław Maratonie było ponad 5200. Organizatorzy są w tym roku gotowi na przyjęcie nawet 6500 osób.

– To ukłon w stronę maratończyków, w których głos staramy się wsłuchiwać – mówi Wojciech Gęstwa, dyrektor Wrocław Maratonu. To dla nas ogromny zaszczyt, że co roku sportowcy obdarzają nas zaufaniem i zapisują się do udziału w biegu ze sporym wyprzedzeniem, planując odpowiednie przygotowanie organizmu. Zdajemy sobie sprawę, że wśród nich jest jednak rzesza zawodników, która zmienia plany dosłownie w ostatniej chwili lub podejmuje decyzję o starcie tuż przed biegiem. W tym roku trasa 34. PKO Wrocław Maratonu będzie płaska i szybka – jeśli ktoś czuję się na siłach, by pobić życiowy rekord – zapraszamy! Dla tych, którzy wolą ukończyć bieg w wolniejszym tempie, stworzyliśmy jako jedyni w Polsce „grupę turystyczną” z pacemakerem-przewodnikiem. Niezależnie od powodów swojej decyzji, maratończycy będą mieli łatwiejszą możliwość zapisania się do nas tuż przed startem.

Ubiegłoroczny 33. PKO Wrocław Maraton ukończyło ponad 4700 osób, prawie o 1000 więcej niż w 2014r. Od 2.06.2016 r. opłata startowa wynosi 140 zł.

34. PKO Wrocław Maraton odbędzie się 11 września, a zawodnicy wyruszą z kompleksu Stadionu Olimpijskiego o godzinie 9.00.

            

34. PKO Wrocław Maraton – ruszają zapisy

34. PKO Wrocław Maraton – ruszają zapisy

Biegi i maratony / W plenerze
Termin 11 września 2016 od 00:00 do 23:59

Miejsce Stadion Olimpijski

Zobacz
Zgłoś uwagę