NFM: Ruszyła sprzedaż biletów na sezon 2016-2017

Od 1 czerwca kupimy już także pojedyncze bilety (abonamenty są w sprzedaży od tygodnia) na koncerty nowego sezonu Narodowego Forum Muzyki. Warto się pospieszyć, bo teraz najtańszy bilet na koncert z udziałem gwiazdy (np. Piotra Anderszewskiego) kosztuje 20 zł. Potem mogą zostać już tylko najdroższe opcje. Na co warto zapolować?


W NFM sezonie 2016/2017 zagrają pianiści Piotr Anderszewski, Jan Lisiecki i jazzman Brad Mehldau, wiolonczelista Misza Majski, trębacz Wynton Marsalis, a także Orkiestra Bawarska pod batutą Marissa Jansonsa, czy Staatskapelle Dresden.

Piotr Anderszewski przyjedzie do Wrocławia na cały weekend 19 i 20 listopada, a podczas dwóch wieczorów pianista wykona z Orkiestrą Leopoldinum dwa koncerty Mozarta, zaś dzień później z udziałem Kwartetu Lutosławskiego utwory kameralne Mozarta.

Piotr Anderszewski w NFM

Piotr Anderszewski w NFM

Koncert / Klasyczna
Termin 19 listopada 2016 20:00

Miejsce Narodowe Forum Muzyki

Zobacz

Wśród gwiazd, które ponownie zostały zaproszone do Wrocławia są także jazzowy pianista Brad Mehdlau, który był zachwycony akustyką NFM (15 stycznia 2017), trębacz Wynton Marsalis, z którym Orkiestra Symfoniczna planuje tournée po znanych salach koncertowych (13 czerwca 2016) i wreszcie Maestro Stanisław Skrowaczewski. Wybitny dyrygent uhonorowany specjalną tablicą przed gmachem NFM tym razem zadyryguje IX Symfonią Antona Brucknera, swojego ukochanego kompozytora (9 czerwca 2017).

Maestro Stanisław Skrowaczewski w NFM

Maestro Stanisław Skrowaczewski w NFM

Koncert / Klasyczna
Termin 9 lipca 2017 19:00

Miejsce Narodowe Forum Muzyki

Zobacz

Bilety można kupować w kasie NFM lub przez stronę internetową Narodowego Forum Muzyki. Ceny wahają się od 10 zł za najtańszy bilet do 300 zł za wersję VIP.

Zgłoś uwagę