Neurosoft wśród najbardziej innowacyjnych firm w Europie

Prestiżowe wyróźnienie dla wrocławian 


Wydarzenie miało miejsce 27 maja podczas prestiżowej gali w Atenach transmitowanej na żywo przez kanał CNBS.

Neurosoft został wytypowany spośród 17 tys. przedsiębiorstw do finału konkursu, uzyskując tym samym wyróżnienie „Ruban d’Honneur”.

W składzie panelu oceniającego znalazło się około 150 ludzi biznesu oraz akademików i urzędników europejskich. Oprócz setki finalistów, w publicznych głosowaniach wybranych zostało 30 dodatkowych laureatów – National Public Champions – którzy także znaleźli się w finale konkursu.

European Business Awards jest niezależnym programem, istniejącym od 2006 roku i mającym na celu wskazywać i promować wzory, dobre praktyki oraz innowacyjność w biznesie. Sponsorem głównym konkursu jest RSM International – światowy lider w zakresie usług doradztwa i rozliczeń podatkowych.

Podczas wyjazdu do Aten, przedstawiciele Neurosoftu wzięli również udział w sesjach i warsztatach towarzyszących gali oraz w spotkaniu z Ambasadorem Wielkiej Brytanii. Spółka po raz pierwszy wzięła udział w eliminacjach konkursowych i awans do finału był niewątpliwie dużym wyróżnieniem. Dotychczasowy sukces cieszy tym bardziej, że Neurosoft to wśród setki laureatów jedyna firma reprezentująca Dolny Śląsk.

Proces otrzymania nagrody złożony aż z 5 etapów. Na początku, należy dokonać rejestracji oraz zgłoszenia uczestnika za pośrednictwem formularza na stronie internetowej. W tym roku zgłosiło się 17 tys. firm z całej Europy. Następnie przez sędziów są wybierani „National Champions”. Kolejnym etapem są prezentacje wideo, które zgłaszają „National Champions”. Prezentacje to udostępnione są do publicznego głosowania na oficjalnej stronie konkursu. W przedostatniej fazie, z grupy „National Champions” komisja oceniająca wyłania „Ruban d'Honneurs”. Ostateczni laureaci, wyłonieni w 8 kategoriach konkursowych, z grona setki „Ruban d'Honneurs”, typuje specjalna komisja a wyniki prezentowane są podczas finałowej gali European Business Awards.

mn

Zgłoś uwagę