Netia ma nową siedzibę

Operator telekomunikacyjny przeniósł swoje biura do West Forum

  • Grupa Netia przeniosła się do West Forum

    Grupa Netia przeniosła się do West Forum


Grupa Netia uroczyście otworzyła we Wrocławiu swoją nową siedzibę. Na 4 tys. m2 będzie pracowało tam 450 pracowników Dialogu, Netii i Internetii.

Nowy budynek biurowy zlokalizowany jest przy ul. Strzegomskiej w centrum biznesowym West Forum, które docelowo ma stać się największym centrum biurowym we Wrocławiu. Grupa Netia wynajmuje około 4 tys. m2 powierzchni biurowej na czterech kondygnacjach. Jest to druga co do wielkości siedziba Grupy Netia w Polsce. Pracownicy spółek z Grupy Netia przeprowadzili się tutaj na przełomie października i listopada tego roku.

- Jestem przekonana, że nasi pracownicy znajdą tu wygodne, efektywne i inspirujące środowisko pracy – mówi Agnieszka Wolańska-Konecka, dyrektor Departamentu Rozwoju Organizacji i Komunikacji w Grupie Netia. – Jednym z priorytetów w Netii było zawsze zapewnienie przyjaznych i dobrze wyposażonych miejsc pracy. Taki standard chcieliśmy zapewnić także pracownikom Dialogu, którzy dołączyli do Grupy Netia niecałe dwa lata temu.

W nowej wrocławskiej siedzibie do dyspozycji pracowników są wygodne, przestronne powierzchnie pracy wspólnej, centra konferencyjne z wyposażeniem multimedialnym przeznaczonym m.in. do wideokonferencji, a także bogate zaplecze socjalne, w skład którego wchodzą kuchnie, pokój dla matki z dzieckiem oraz prysznice. Obiekt jest dobrze doświetlony, klimatyzowany, posiada również regulację wilgotności.

Nowe biura są zlokalizowane blisko centrum miasta, posiadają też wygodny dojazd komunikacją miejską oraz doskonałe połączenie z miejskimi obwodnicami.

Przy budynku znajdują się dwa parkingi – naziemny i podziemny – w sumie na około 150 miejsc dla samochodów służbowych i prywatnych.

Netai SA jest jednym z największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Dostarcza swoim klientom m.in. kompleksowe i zintegrowane rozwiązania on-line.

Katarzyna Kunka

Zgłoś uwagę