Najmłodszy fan EURO 2016 pochodzi z Wrocławia

Najfajniejszego kibica Euro 2016 na razie nie widać, ale jest o nim głośno w całej Europie! Zdjęcie „FAN INSIDE” podbija Internet, a wizerunek mamy najmłodszego kibica mistrzostw notuje rekordową liczbę wyświetleń. Katarzyna Stendera, czyli mama małego fana była jedną z najczęściej fotografowanych osób w Nicei podczas meczu Polska – Irlandia Północna.  


Najmłodszy kibic Mistrzostw Europy Euro 2016 ma kilka miesięcy i dopiero niedawna okazało się, że jest chłopakiem. Na razie chowa się w brzuchu swojej mamy, do końca nie wiadomo jak będzie miał na imię, wiadomo natomiast, że wyjazd do Francji bardzo mu się spodobał.

–  W pewnym momencie poczułam, iż wyjazd na mistrzostwa będzie równie ekscytujący zarówno dla mnie, jak i dla mojego dziecka – powiedziała po powrocie z Nicei Katarzyna Stendera. – Na pomysł zrobienia napisu FAN INSIDE wpadł tato malucha. Pomyślałam, że to świetny pomysł, a w ten sposób dziecko, mimo że w brzuchu – będzie miało poczucie uczestnictwa w kibicowaniu.

W Nicei Katarzyna Stendera praktycznie co kilka kroków była proszona o pozowanie do zdjęcia. Materiał z jej udziałem kręcili m.in. operatorzy telewizji z Francji, Niemiec, Polski i Chorwacji. Od trzech dni jej zdjęcie pojawia się na wielu portalach i w mediach społecznościowych związanych z piłką nożną i Euro 2016 – m.in. na Instagramie, na profilu Łączy Nas Piłka – medium społecznościowym PZPN-u. Zdjęcie wrocławianki pojawiło się również na profilu sponsora mistrzostw – firmy Orange w zakładce Fan Of The Match.

–  Dostaję mnóstwo maili i informacji przez Facebooka od kibiców z całej Europy, najwięcej chyba z Wielkiej Brytanii od Polaków, ale również z Chorwacji, gdzie zdjęcia z moim dzieckiem podobno robi niesamowitą furorę – dodaje Katarzyna Stendera. – Szczerze mówiąc jestem zaskoczona trochę taką popularnością, ale będzie to na pewno świetna historia do opowiadania, gdy dzieciak przyjdzie już na świat.

Katarzyna Stendera jest już we Wrocławiu. Na razie odpoczywa po emocjach związanych z meczem. Na razie nie planuje kolejnego wyjazdu do Francji, jednak liczne zaproszenia od fanów piłki nożnej mogą spowodować, że „FAN INSIDE” po raz drugi podbije Euro 2016. 

Zgłoś uwagę