Znamy najlepszych kierowców i motorniczych w MPK

MPK rozstrzygnęło kilkudniowy konkurs dla kierowców i motorniczych. Najlepszą wśród wszystkich prowadzących tramwaje w tym roku okazała się kobieta i przełamała wieloletnią dominację panów.

  • fot. MPK Wrocław


MPK wyłoniło zwycięzców konkursu na najlepszych kierujących. Tradycyjnie zmagania składały się z trudnej części teoretycznej i wymagającej części praktycznej. W tym roku najlepszym kierowcą MPK Wrocław został Dariusz Dawidow. Zaraz za nim uplasował się Marcin Ignasiak. Trzecie miejsce zajął Daniel Stachowiak, który podczas tegorocznego konkursu przeżywał podwójne emocje – stres związany z konkursową rywalizacją i radość z oczekiwania na…nowego członka rodziny! Najlepszą kobietą-kierowcą została Halina Gułaj.
A kto w tym roku zdobył tytuł najlepszego motorniczego? To wielka niespodzianka! W IV edycji naszego konkursu najlepsza okazała się kobieta – Elżbieta Krawczyk! Świetnie spisali się także Dawid Ceglarek i Krzysztof Piaskowski, zdobywając kolejno drugi i trzeci wynik. Pani Elżbieta swoim wyczynem przełamała wieloletnią dominację mężczyzn w klasyfikacji ogólnej. 
W rywalizacji drużynowej, wśród kierowców najlepszy okazał się zespół Marcina Ignasiaka, Dariusza Dawidowa, Dariusza Tylskiego i Pawła Adamczyka. Wśród motorniczych w tej części konkursu zwyciężyła drużyna Oskara Walilko, Adama Mulicy, Marcina Duszyńskiego i Łukasza Mękalskiego. Gratulujemy zwycięzcom. 
 
 
 
 
 


Zgłoś uwagę