Rusza nabór do Akademii Śląska Wrocław

Akademia Piłkarska Śląska Wrocław ogłasza kolejny nabór dla najmłodszych. Organizatorzy szczególnie zapraszają adeptów piłki nożnej z roczników 2009-2012.

  • fot. slaskwroclaw.pl


Akademia Śląska Wrocław na polskim rynku piłkarskim ma już ugruntowaną pozycję. Drużyny młodzieżowe klubu ze stolicy Dolnego Śląska systematycznie osiągają sukcesy i dostarczają młodych piłkarzy do kadry I i II zespołu WKS-u. To projekt, na który klub poświęca wiele pracy i finansów, gdyż jest uznawany za cel strategiczny rozwoju na najbliższe lata.

– Obserwujemy młodych chłopców i pozyskujemy ich do naszej drużyny, aby w przyszłości stanowili o sile naszej drużyny. W pierwszej kolejności zwracamy uwagę na dzieci z Wrocławia oraz naszego regionu. Oczywiście, w miarę możliwości kontraktujemy również najbardziej perspektywicznych graczy z całego kraju. Wykorzystujemy przy tym doświadczenie i wiedzę dyrektora AP Tadeusza Pawłowskiego, którego zakres wiedzy w tej dziedzinie jest ogromny – mówi koordynator Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław Marek Żytowiecki.

Dlaczego warto zgłosić się do AP Śląska Wrocław?

Wśród licznych sukcesów młodych piłkarzy można wymienić choćby triumf w ostatniej edycji turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” rozgrywanego na PGE Stadionie Narodowym, czy też znakomite występy drużyn U11 oraz U10, odpowiednio pierwsze i drugie miejsce, w zawodach „Deyna Cup Junior 2017”. W pokonanym polu zostały m.in. Manchester City, Borussia Dortmund, Feyenoord Rotterdam czy Galatasaray Stambuł.

Organizatorzy na treningi zapraszają chłopców urodzonych w latach 2009-2012. Młodzi adepci piłki nożnej zaprezentują swoje umiejętności przed trenerami z Akademii, a najlepsi zostaną włączeni w szeregi naszej klubu. Zajęcia odbędą się 12 i 14 września 2017 na boisku przy ulicy Oporowskiej 62 we Wrocławiu.

Trening dla roczników 2009 i 2010:

  • Data: 12.09.2017
  • Godzina: 17:30
  • Miejsce: Stadion Piłkarski ul. Oporowska 62.

Trening dla roczników 2011 i 2012:

  • Data: 14.09.2017
  • Godzina: 17:30
  • Miejsce: Stadion Piłkarski ul. Oporowska 62.

Szczegółowe informacje można uzyskać kontaktując się z trenerem Akademii Piłkarskiej WKS-u Kamilem Domagalskim, drogą mailową na adres: kdomagalski@slaskwroclaw.pl

Zgłoś uwagę