MPWiK usuwa awarię - utrudnienia na Ruskiej i Moście Osobowickim

W dwóch miejscach Wrocławia kierowcy natrafią na utrudnienia związane z usuwaniem awarii wodociągowej. MPWiK będzie pracować przy ul. Ruskiej i na Moście Osobowickim. 

  • fot. MPWiK


Ul. Ruska
Z powodu prac związanych z usuwaniem awarii przyłącza na sieci wodociągowej na wysokości posesji nr 47/48 nastąpi zmiana w organizacji ruchu.
W piątek 15.04.2016 po godzinie 20:00 wyłączony z ruchu zostanie fragment prawego pasa jezdni w kierunku centrum. Ruch w tym miejscu będzie odbywał się lewym pasem. 
Planowany termin zakończenia prac i przywrócenia pierwotnej organizacji ruchu to niedziela  17.04.2016 w godzinach wieczornych.

Most Osobowicki
Z powodu awarii na sieci wodociągowej, nastąpi zmiana w organizacji ruchu na zjeździe z mostu w kierunku centrum miasta.
W sobotę 16.04.2016 o godzinie 7:00 wyłączony z ruchu zostanie fragment pasa w kierunku centrum miasta. Ruch kołowy będzie odbywał się po torowisku tramwajowym.
Planowany termin zakończenia prac i przywrócenia pierwotnej organizacji ruchu to wtorek 19.04.2016 w godzinach wieczornych.

Zgłoś uwagę