Monodram Koterski i Bogdańska w CK ZAMEK [ZAKOŃCZONY]

Historia burzliwego i pełnego emocji związku Federico Felliniego i Giulietty Masiny jest tematem monodramu, który wrocławscy widzowie obejrzą 26 marca na scenie Centrum Kultury „Zamek”. Oddamy dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.


Spektakl „Nie lubię pana, Panie Fellini” wyreżyserował Marek Koterski, szerszej publiczności doskonale znany z twórczości filmowej, natomiast w rolę Giulietty wcieli się na scenie Małgorzata Bogdańska, prywatnie żona reżysera. Sztuka zostanie pokazana w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Teatru.

Sztuka opowiada historię Giulietty Masiny, włoskiej aktorki neorealizmu, zdobywczyni dwóch Oskarów i – prywatnie – żony reżysera Federica Felliniego. Para poznała się w 1942 roku, w kolejnym wzięła już ślub. Byli małżeństwem przez 50 lat. Rozłączyła ich nagła śmierć Felliniego. Masina zagrała w siedmiu filmach swojego męża.

Jak grać?

Wystarczy wymienić chociaż jeden film, w którym zagrała Giulietta Masina. Odpowiedź wpisujemy w formularz kontaktowy, podajemy swoje imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy. Wygrywa 20 i 25 osoba, która udzieli prawidłowej odpowiedzi.

Konkurs trwa do poniedziałku, 20 marca, do godz. 13.00. Zwycięzców poinformujemy smsem oraz mailowo, jak odebrać zaproszenia.Zgłoś uwagę